Pizzeria Serrano

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Rycerza Blizbora 7/A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jan.kowalski - opinia Super pizza,dobrze wypieczona, spód chrupiący, nie jest tłusta, szybki dowóz....
~jan.kowalski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 października 2022

Balbinka - opinia wątek zamknięty Zamawialiśmy pizzę w weekend i czas dostawy był ok. 2h. Jednak mogliśmy...
~Balbinka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2020

Mamatu mamatam - opinia wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna i przyjechała wcześniej niż sie spodziewaliśmy. Polecam ;)
~Mamatu mamatam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Geko - opinia wątek zamknięty Polecam. Pizza oprócz świeżych składników ma również niesamowite ciasto.
~Geko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2019

kiedys byla pyszna wątek zamknięty cos nie jest tak zawsze kozystalam z waszych uslug i bylo oki a tu od...
~magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Pyszne wątek zamknięty Szybko, smacznie, po prostu miód malina :) wrócimy na pewno
~Wiola Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Smacznie wątek zamknięty Pizza robiona podobno na włoskiej mące. Smaczna i szybko dostarczana - zawsze...
~Mammamia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Pizza bez "góry" wątek zamknięty Zamówiłem dziś pierwszy i ostatni raz, kierowałem się opiniami , lecz...
~Olo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Super pizza! wątek zamknięty Bardzo smaczna pizza, znika z talerza szybko :-) Moja ulubiona to szpinakowa...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Jest nieźle :) wątek zamknięty Właśnie zjadłem pizzę z dowozem i muszę stwierdzić, że była jedną z lepszych...
~JA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry