Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartek - opinia Super fantastic pizza. Very good atmosphere and very good service.
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

maciej - opinia szczerze możecie wierzyć lub nie ale pizza dostarczona jest...
~maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

Pyszne chrupkie ciasto, świeże składniki i miła atmosfera wątek zamknięty Pizza robiona z sercem i uśmiechem, dlatego tak pyszna za każdym razem kiedy...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

Pyszna pizza. wątek zamknięty W sobotni wieczór wybrałam się do pizzerii, której przytulny wystrój jest...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lutego 2019

epicka pizzeria La Sicilia wątek zamknięty Byłyśmy 17 osobową grupą, supermiłe przywitanie przez obsługę, zrobiono nam...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Za duzo wątek zamknięty Ceny za wysokie,owszem byłam tam z rodziną,ale na 2 dorosłych i (syn 13 lat a...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Przepyszny włoski klimat wątek zamknięty Szukałam dobrej włoskiej pizzeri po tym jak zamknęli moją ulubioną na...
~Zakli45
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Klimatyczne miejsce - Polecam ! wątek zamknięty Miłe I klimatyczne miejsce że świeżym aromatycznym jedzeniem! Polecam !
~Klienci
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Fatalny klimat i obsługa wątek zamknięty Pizzeria już tylko z nazwy włoska - składniki bardzo słabej jakości....
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

PYSZNA! wątek zamknięty Moja ulubiona pizzeria! Najlepsza, prawdziwa włoska pizza :)
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Niepozorne miejsce z wyglądu, ale pizza znakomita. Plus za włoskie wino domowe.
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Sara - opinia wątek zamknięty Prawdziwie włoska pizza! Zawsze pysznie. Polecam!
~Sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

tym razem slabo wątek zamknięty jadlem tam nie raz, pizza smaczna, ale obsluga niezbyt zainteresowana praca a...
~zmor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Klimatyczne miejsce, doskonałe jedzenie wątek zamknięty Bardzo sympatyczne pizzeria z bardzo smacznym jedzeniem. Obsługa miła,...
~Fabian Fabianowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Przepysznie wątek zamknięty Znakomita pizza z krewetkami. Składniki świeże i bardzo aromatyczne. Na pewno...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

klienci z dziećmi :) wątek zamknięty polecam każdemu ten lokal , wszystkie podobne ala pizzerie umywają się ....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Pizza wyśmienita,obsługa na 6, świetne miejsce w Centrum Gdańska :) polecamy
~Żaba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Najlepsza pizza w trójmieście :) wątek zamknięty Jeśli ktoś ma dosyś pseudopizz z sieciowych pizzerii to polecam te miejsce!...
~Stokrota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Zdecydowane TAK wątek zamknięty Przyjemna mała knajpka a co najważniejsze najlepsza pizza jaką ostatnio...
~joasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Bardzo polecam! :) wątek zamknięty Chyba najlepsze pizze w trójmieście, a klimatu dodają dwaj Włosi podrzucający...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry