Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
2x byłem chyba starczy - opinia wątek zamknięty Przez chwile fajna pizza dobry ciągnący ser ale już wróciło do normy czyli...
~2x byłem chyba starczy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Pizzeria Po zmianach oceniam na duży plus. Pizza kompletnie inna niż była,...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

T.Bartoszewicz - opinia wątek zamknięty Pizza gumowa, trudna do pokrojenia , nie mówiąc o pogryzieniu.
~T.Bartoszewicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

porażka wątek zamknięty To już nie ta pizzeria co kiedyś a cały czas kupowałem pizze składników...
~nie zadowolony klijent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Luk - opinia wątek zamknięty Pizza pyszna nie ma się do czego przyczepić
~Luk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Dno. wątek zamknięty Jeśli jesteś na diecie to ta pizzeria jest dla Ciebie.-nigdy nie dostaniesz...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Smak pizzy jest bardzo dobry, ciasto cienkie i smaczne, jedzenie ok. Dowóz...
~Mir
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Ja wątek zamknięty Pizza ogólnie dobra ale zmiencie sos na cieście bo ja zmienię pizzerie.Sos...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

NIE wątek zamknięty czas oczekiwania 2h - to o 45 minut dłużej niż zostało zapowiedziane....
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

obsługujący ignorant wątek zamknięty Zamówienie zrealizowane po 3-godzinach i dwóch telefonach. Nieuprzejmy...
~ELŻBIETA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Ja w sumie lubię ale... wątek zamknięty jedzonko dobre - oczywiście subiektywnie, bo każdy ma inny gust i wymagania....
~wujek Sammi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Seropodobny ser wątek zamknięty Pizza cała w czyms seropodobnym. Dodatkow spod tego nie widac. Wyglada slabo...
~Mattio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Odradzam Carbonarę wątek zamknięty Odradzam Carbonarę - placek w połowie surowy, pływający w tłuszczu, przykryty...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

super wątek zamknięty Nie ma sie do czego przyczepic,od lat dobry poziom zarowo pizzy jak i obiadów
~klijent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

NIGDY WIĘCEJ!! wątek zamknięty Zamawiasz pizze 30cm, a dostajesz 27cm sam karton ma 29, wiec jak pizza ma...
~j.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Jestem zadowolonym można powiedzieć stałym klientem zamawiam kilka razy w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam tą pizzerie bardzo smaczne obiady jak i pizze jetem klientem od...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Całkiem w porządku wątek zamknięty Jedzenie naprawdę smaczne, bardzo szybka dostawa online, ceny w porządku ,...
~Katherine
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Polecam wątek zamknięty pizza jest naprawde dobra...ale pan,ktory przyjmuje zamowienia jak za...
~martka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Okropna obsluga wątek zamknięty Uwielbiam pizzę z Tornado chodź czasami bywa lepsza czasami gorsza ale...
~Zawsze usmiechnieta klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

55

wątków

do góry