Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
UWAGA! ZMIENIŁ SIĘ WŁAŚCICIEL wątek zamknięty Ostrzegam przed tą pizzerią, niestety zmienił się właściciel co widać, czuć a...
~Ola
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Świetna pizza, smaczna,bogata pod wzgędem składników i w porównaniu do innych...
~ja
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Pizza bardzo dobra, makaron rozgotowany, obsługa beznadziejna wątek zamknięty Byliśmy w 5 osób. Po wejściu okazało się, że stolik 6-osobowy jest zajęty....
~Niezadowolony klient
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

SUPER wątek zamknięty Właśnie dostałam zamówioną sałatkę z kurczaka. I muszę powiedzieć, że w życiu...
~femii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Koszmarny czas oczekiwania wątek zamknięty Korzystałem dwukrotnie za pośrednictwem portalu jedzenieonline.trojmiasto.pl....
~WD
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Nie jest dobrze. wątek zamknięty Kiedyś dość często zamawiałem jedzenie z tego lokalu. Jednak ostatnio jest...
~dred
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Polecam! wątek zamknięty Z Venezii pizze jadam "od małego" Bardzo, bardzo polecam te pizzerię... Co...
~Greg
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

DRAMAT!!! wątek zamknięty Nikomu nie polecam... Pizza byla nie zjadliwa :( Czegos tak okropnego w zyciu...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

TO JUZ NIE TO SAMO!!!! wątek zamknięty Bywałem w tej pizzerii mnóstwo razy, wielokrotnie korzystałem też z dostaw do...
~Sławek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Venezia wątek zamknięty Bardzo urocza pizzeria na uboczu. Łatwo dojechać tam autobusem 148, wysiada...
~Krzysztof Rostkowski
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

masakra ... nigdy więcej tam nie zamówię... wątek zamknięty Powinni zmienić pizzermena, a może i cała obsługę lokalu. Zamówiona pizza...
~eksklientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

P - opinia wątek zamknięty Wczoraj oboje z narzeczonym byliśmy po 12 godzinach pracy,nie mieliśmy siły...
~P
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Totalna Masakra :(((((((( wątek zamknięty Obsługa : Niemiła, nie sympatyczna - ale kazdy moze miec gorszy dzien. Czas...
~Dominik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2011

DNO DNA, NA DODATEK MULISTE!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Byłem stałym klientem tej pizzeri od dobrych kilku lat. Pizze zamiawiałem po...
~Jacek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

DRAMAT wątek zamknięty Zamówiłam pizzę na telefon, podany czas realizacji miał wynosić do godziny....
~studentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

popsuło się! wątek zamknięty jedzenie starsznie się popsuło, ser na pizzy wręcz śmierdzi i jest...
~megane
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Pycha wątek zamknięty pizza jest taka kolorowa i pyszna że jestem pod wrażeniem :) polecam pizze...
~aga23
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

na ogół świetnie wątek zamknięty zazwyczaj pizza dojeżdża szybko, jest cieplutka i pyszna, ale... zdarza się...
~patiiii6
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

rekord - 2.5h czekania na pizzę wątek zamknięty Dostarczenie pizzy 500m od lokalu zajelo im 2,5 godziny. Jak zamawialem slowa...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

ŚWIETNA PIZZA!!POLECAM!!:) wątek zamknięty Świetna pizza, smaczna,bogata pod wzgędem składników i w porównaniu do innych...
~Oliwka
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

52

wątków

do góry