Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Misia od szpinaku - opinia Super makaron ze szpinakiem i nie tylko. Oraz rewelacyjna wątróbka.
~Misia od szpinaku
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

TomStar - opinia wątek zamknięty Od tylu lat na rynku a jakość niezmienna. Wśród ośmiu lub dziewięciu...
~TomStar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Nie to, co kiedyś. Pizza twarda, bez wyrazu. Dostawa 'do godziny',...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

pizza wątek zamknięty Dania obiadowe super!!!! Niestety pizza straszna, nie jadalna i bez wyrazu.
~klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Przypalony placek po węgiersku z gulaszem i śmietaną. wątek zamknięty Zamówiłem 2 x, jeden placek leciutko przypalony, drugi niejadalny, przypalony...
~Sławek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Godzina opóźnienia... wątek zamknięty Pizza zamówiona przez pizza@portal o 13:34. Miała być dostarczona do 14:49....
~Ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

To nie zapiecek ale powinna sie nazywac rzeznia wątek zamknięty Zamowilem na miejscu watrubke z ziemniakami ale bez majeranku i jablka i pani...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Zamówienie miało być dostarczona w ciągu godziny. Dzwoniąc po tym jak minęła...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Maaaasakra wątek zamknięty Maaaasakra! !!! Nie polecam!!!
~Masakra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Polecam pizze "śmietanowy zapiecek" wątek zamknięty Zamówiłem dziś pizze "śmietanowy zapiecek". Czas od zamówienia do...
~bartek z myśliwskiej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

moim zdaniem jest to najlepsza pizzeria w trojmiescie wątek zamknięty moim zdaniem jest to najlepsza pizzeria w trojmiescie Dania sa...
~Czeta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Zmiana na gorsze wątek zamknięty Jak co roku byłam na wakacjach w Gdańsku i odwiedzam jak zawsze Zapiecek, ale...
~Wczasowiczka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Czas dostawy to jakaś masakra, jak ktoś zamawia obiad to polecam złożyć...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

dla cierpliwych wątek zamknięty Niestety, Pizzeria Zapiecek to propozycja dla tych, którzy planują, że za...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Słabo wątek zamknięty Zamowienie pierogów 15.50zl, kopytek bez gulaszu 9.50zl. Całość wyniosła 27zl...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Po raz pierwszy i nie ostatni... wątek zamknięty Bardzo milo, smacznie... Jestem bardzo zadowolony z obslugi, jakosci...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

W porządku wątek zamknięty Obsługa w porządku, menu również. Pizza dość tłusta i zapychająca, choć...
~Konsument
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Dobra pizza, piekielnie szybką dostawa wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Pizza była dobra i soczysta. Do tego po 20 minutach...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Pysznie i szybko:) wątek zamknięty Co tu dużo pisać... Szybka dostawa, pizza gorąca i pyszna, obsługa wraz z...
~Zadowolona klientka :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Katastrofa wątek zamknięty Dziś po godzinie od zamówienia zadzwoniłem, aby uzyskać informację....
~Bar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

102

wątków

do góry