Widok

Plac zabaw dla niemowlaka/roczniaka Gdynia centrum i okolice

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny

czy w Gdyni centrum na ktoryms placu zabaw jest ta taka sekcja dla maluchow? z mini zabawkami albo chociaz wylozona ta miekka sciolka taka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gemini, w Fun Parku, jest strefa niemowlaka,
ale nie polecam w weekendy, glosno - bo są organizowane urodzinki, choc w tedy w strefie malucha nikt nie lata, jest w innej czesci,

polecam chyba najbardziej z mi znanych gdynskich,

ładnie, atrakcyjnie, zaraz potem uper moejce na spacer, a do tego czysto - to ważne, przynajmniej dla mnie, w ubikacji (ktora tez jest b. czysta) jest przewijak z przestronnym dojsciem,

strefa niemowlaka jest przy strefie ze stolikami i krzesłami gdzie rodzice moga wypic kawe (oczywiscie jest oddzielona), jest krzyeselko do karmienia (takie z Ikea, bez tacki) a z tym wypelniaczem (poduszką) gdy dziecko tego potrzebuje

co do tego weekendowego halasu - moja 4 latka sie tego boi, i nie lubi takich tlumów dzieci, ale Hania ma taraz 3 lata (chodzimy odkad miala wlasnie roczek) i nigdy na niej to wrazenie nie robilo,

nie mniej, jak jest mniej dzieci, to moja lepiej się "pasą" same, czuja ze plac jest ich i sa jego królami:)))
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz ale ja mam na mysli takie zwykle publiczne place zabaw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
,

my na osiedlu mamy, plac ogrodzony, tam gdzie zjezdzalnia i taka budowla ala zamek, drabiki, jest wylarzony tartan, albo co innego, nie wiem jak fachowow sie nazywa, takie miekkie jest i cieple, wiec d*pka mozna siadac,

ale reszta gdzie piaskownica, chustawki na sprezynie i inne, jest poprostu duzo piachu, systematycznie dowożonego, wiec miekko.

Komandorskie Wzgórze, Gddynia Obłuże/Oksywie.

Ostanio była na Sokółce i Wiczlinie Ogród, świetne place zabwa, duze, przedziwne konstrukcje, ale przejezdzałam wiec nie widzialam czy wylazone czyms miekki,
choc w wiekszosci teraz sie tak buduje,

mysle ze najwieksza szansa na takie place to wlasnie na nowych osiedlach
image image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry