Widok

Plastry Sutricon na bliznę po cc - warto?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
ktos uzywal? warto? efekty? gdzie najtaniej kupic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejny wątek na ten sam temat? Chyba Ci to spędza sen z powiek ;) Nawet jeśli blizna będzie widoczna, to w najbardziej skąpym dwuczęściowym stroju i tak będzie zakryta ;))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nie bardzo. U mnie jakoś widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli zaczniesz stosować plastry Sutricon zaraz po wygojeniu rany na świeżo powstałą bliznę, efekty będą zadowalające. Polecam.
Ja skorzystałam z tej nowotarskie metody innym też polecam: https://www.mlekolandia.pl/sutricon-silikonowe-plastry-na-blizny-26-k-902-944-p.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie stosowałm nic na bliznę po cc i jest nie widoczna ,tak j.w. nawet wbardzo skąpym bikini.No chyba ,że lekarz partacz to wtedy nawet najlepsze środki nie pomogą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Używałam przez jakieś 3 miesiące, trochę to trwało, ale efekty są. Blizna jest cieniutka, płaska, prawie nie widoczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tym o partaczu się zgodzę. Sama mam taką bliznę nieładną, że mi się płakać chce. Myślicie, że taki plaster pomoże w ogóle?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, ale olejek bio oil na tą bliznę stosowałam, cały brzuch smarowałam łącznie z tą blizną bo zostały mi lekkie rozstępy i teraz po 4 miesiącach powiem Wam że dramatu nie ma, prawie ich nie widać a blizna faktycznie nie widoczna nawet pod skąpą bielizną
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomoże. Po porodzie miałam bliznę przez cały brzuch i byłam załamana. Doktor mi powiedział, żebym naklejała sutricon od razu jak mi się rana wygoi i faktycznie od razu naklejałam i pomogło. Tylko musisz pilnować tego, żeby regularnie i cały czas nosić, a na pewno będzie widać efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam po cc plastrów conrtactubex i już widzę dużą poprawę. Plastry naklejam tylko na noc już drugi miesiąc i z każdym tygodniem blizna jest mniej widoczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej Sutricon. Jak plaster naklejony - działa. Jak plaster nie naklejony – nie działa. Prosta sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego, co przeglądam właśnie opinie w sieci to bardzo dużo osób (internautów – nie tylko pań) właśnie zwraca na to uwagę, tak więc popieram wpis. Lepiej, jak plaster działa np. przez 24h godziny z przerwą na higienę. Szybciej będzie efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tego nie próbowałam, ale mogę zalecić olejek bio oil. stosowałam go na blizne po wypadku i jestem pod wrażeniem działania tego olejku. jest delikatny, ładnie pachnie, nawilża i odżywia cere, ale najważniejsze to powoduje, że blizny stają się z czasem niewidzialne. oczywiście nic od razu- trzeba zaczekać, być systematycznym, a efekty same się pojawią.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz rację, bio oil się całkiem nieźle spisuje przy niewielkich rozstępach, bliznach i zadrapaniach, ja go już kilka razy stosowałam i też jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja używałam i faktycznie warto się zapoznać z tymi plastrami :D ogólnie są o wiele wygodniejsze w użyciu niż maści i kremy, no ale wiadomo, że czasem blizny są róznych dziwnych miejscach... efekty po plastrach? super, skóra gładka, powróciła do dawnego staniu, blizny nie widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w takim razie co ja robie nie tak? Mam druga blizne po cięciu cesarskim, plaster przykleiłam po zdjęciu szwow. Zmieniam je zgodnie z zaleceniem producenta a moja blizna nadal czerwona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasu i trochę cierpliwości potrzeba. Ja zaczęłam stosować dopiero pól roku po cesarce, bo w ogóle na początku nie myślałam o bliźnie i po 2 miesiącach blizna była zdecydowanie jaśniejsza i gładsza. Zmieniałam plastry co 2 dni (czyli nieco częściej niż w instrukcji), Używałam ich nieco ponad 4 miesiące, do momentu kiedy uznałam że efekt jest zadowalający ( czyli trzeba się dobrze przygladać, żeby coś zauważyć:) Ale każdy ma inną skórę i u jednych szybciej jest poprawa a inni muszą dłużej się męczyć ale efekt jest tego wart:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie stosowałam jeszcze dają efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja używałam Sikatris po cesarskim, gdy blizna przygasła zostawiłam reszte naturze :) :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

do góry