Widok

Plastry na biust

Witam Panie :)

Czy gdzieś w Trojmiescie dostane stacjonarnie plastry podtrzymujace biust??

Bardzo mi zalezy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam na allegro. Stacjonarnie niestety również nie znalazłam a również sporo szukałam ;/ Powiem Ci,że mi bardo dużo dało serum na biust (Frashe). Dowiedziałam się o nim od dziewczyn na wizażu gdzie bardzo sobie je polecały i jest bardzo fajne !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy takie serum może pomóc przy małej jędrności dużego biustu? Bo sama na wielkość biustu narzekać nie mogę ale jednak grawitacja działa i piersi z wiekiem tak jakby straciły tak jakby na jędrności ;)
Plasty boję sie , ze mi odlecą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponoć nie odpadną. Sa mocno przyklejone. Frashe jak najbardziej powinno ponóc. Jest ot serum wląsnie raczej na ujędrnienie ale nie na powiekszenie. Wiadomoże na każdego działa to trochę inaczej ale ogólnie sama jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używałam kiedyś takie plastry, ale musiałam kupować nowe i szybko się zużywały, więc zrezygnowałam z tego. Też stosuje krem Frashe co koleżanki powyżej, bo miał bardzo dobre opinie w internecie i to jest pierwszy krem, na którym nie zawiodłam się. Krem po niecałym miesiącu stosowania ujędrnił mi piersi i dla mnie to jest lepsze rozwiązanie niż plastry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest polski krem czy znowu jakieś zagraniczne koncerny wbijają się na nasz rynek??????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nazwę ma zagraniczną, też myślałam że to jakieś zagraniczne korpo ale nie. Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków, kupiłam i na opakowaniu jest napisane, że to nasz polski produkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc żadne z tych plastrów nie sprawdziły się u mnie na dłużej, godzina, dwie i ok, ale później i tak miałam wrażenie, że wygląda to kiepsko. Zdecydowałam się na operację podnoszenia piersi, w klinice dr Anny Olender w Żarkach Letnisko i wiem, że to był dobry wybór. Czuję się kobieco :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

do góry