Widok

Plastry odchudzające EminSlim wasze opinie

Witam czy ktoś wie coś o tych plastrach? http://www.slimpatch.pl/ RÓŻNE SĄ OPINIE NA NECIE A JA BYM CHCIAŁA WIEDZIEĆ JAK JEST NA SERIO CZY WARTO WYDAĆ TYLE KASY?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma produktu, który ma cudowne działanie na schudnięcie. Szkoda kasy. Wiem jak to jest kiedy człowiek jest tak zdesperowany, że chwyta się wszystkiego. Sama w tamtym roku kupiłam jakiś cudowny specyfik ze Stanów. Bzdura totalna. Więcej nie dam się nabrać. Moja mama schudła 2 lata temu 20 kg bez żadnych specyfików. Odstawiła chleb, ziemniaki, słodycze. Teraz je normalnie, ale jeszcze nie przytyła jak wszyscy twierdzili: "zaraz będzie jojo". Udąło jej się to w 3 miesiące. Ja w ten sposób schudłam 10 kg, ale teraz jestem w ciąży i trochę mi się przytyło :-)powodzonka i nie daj się nabrać na te specyfiki. Biznes musi się kręcić i na tym to polega.
image
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki Asia, ale szczerze mówiąc tyle ludzi chwaliło, że aż kusiło mnie by spróbować... ale jak tu z tego wszystkiego zrezygnować powiedz? w ciągu jakiego czasu schudłaś 10 kg? ja bym najbardziej chciała w udach- w tym miejscu ciężko mi schodzi... w ciąży normalnie, że przybrałaś, ja w swojej dużo za dużo bo 20 kg (: ale zeszło z czasem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zrzuciłam 10 kg w 1 miesiąc. Zaraz się wszyscy odezwą, że za szybko :-), ale ja nie mam cierpliwości do czekania na efekty. Wierz mi, że ten który wymysli środek na odchudzanie bez wyrzeczeń będzie najbogatszym na świecie.
Apropos. Przed odchudzaniem ważyłam 69kg. Utrzymywałam tą wagę przez prawie dwa lata a poźniej ciąża i jakoś tak wyszło. Wiem, że po ciąży zrobię wszystko, żeby wrócić do 5 z przodu. Jeśli cię to interesuje to dodam tylko, że Zelixe też wypróbowałam(3kg w tydzień i po tygodniu wróciło :-))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po porodzie (źle się czułam z wyglądem) tak się zmobilizowałam, że zrzuciłam więcej niż miałam, ale tylko na sam koniec jak już samej mi się udało zrzucić spróbowałam zelixę i wtedy wyglądałam super. Schudłam dodatkowo 6 kg przez 2 tyg i to tyle, bo łykałam 1 op. Później rok albo więcej było super, a później zaczęłam sobie i tak z 62,5 kg mam 68,5 kg (w ciągu mies z 4 kg przybrałam bo juz bylo mniej, ale po ograniczeniach znow mialam napady glodu) (: jeju jaK JA BYM CHCIALA 58 KG WAZYC ALE NIE WIEM JAK TO ZROBIC, chociaz kiedys nie bralam hormonow na tarczyce teraz tak.

Co do spadku 10 kg/mies może i niezdrowe, ale ja też tak lubię. A możesz napisać jak wtedy wyglądał Twój dzień przykładowo jeśli chodzi o jedzenie i ruch?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruch niestety żaden bo pracuję na zmiany po 12 godzin. Mniej więcej Ci napiszę co jadłam i piłam w ciągu dnia:
- mały Kubuś
-2 jabłka
- 1 serek wiejski
- 2 parówki z ketchupem
- pomarańcz
- 1 pomidor
- ok. 2l wody niegazowanej z cytryną
To tak mniej więcej. Jak na śniadanie nie jadłam serka to zjadałam kawałek sernika lub wafelka(Grześki), ale jak coś słodkiego to zawsze rano. Zamiast parówek gotowałam pierś z kurczaka i zjadałam z kalafiorem czasami. Najgorsze są pierwsze 4dni, ale jak to wytrzymasz i skurczysz żołądek to już potem leci. W ten sam sposób odchudza się ze mną kumpela zazwyczaj i teraz też jest w ciąży. Ostatnio stwierdziłyśmy, ze trochę nam brakuje tej naszej diety. Acha, no i jak już trochę schudłyśmy to robiłyśmy dzień bez diety i szłyśmy na pizzę i piwko :-)
Jak chcesz to pisz na priv albo gg, ale podam ci na privie. Pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
czyli trochę sobie nawet dogadzałaś :) jeśli możesz to napisz na mojego maila asia.kloc@wp.pl z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE MA cudownych środkow ! aby schudnąć i utrzymać wagę trzeba jeść mniej już do końca życia ! koniec obżerania=chudnięcie. Cudownie proste..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Plastry - totalna bzdura.Nie wierzcie,nie są wcale skuteczne.Wypróbowałam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
używałam ,jestem rozczarowana taką reklamą , ciekawe czy są osoby , które na tych plastrach schudły chociaż 1kg?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się też stosowałam. Porażka nic nie pomogło. Dzięki chudzianka.pl mam motywację do działania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

masz racje- nic się nie schudnie a pieniądze wydane.
Tylko dieta i rowerek, pływanie pomoże
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda bo to sporty i dieta jest istotna. Jak osoba np siedząca i obżerająca się ma schudnąć??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

masz racje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga: Jemy tylko do godz. 17 góra 18.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

masakra - wafelek, parówki, ketchup (po wcześniejszym kawałku wpisu zakładam że nie ten z przestudiowanym składem...) chudnięcie to nie to samo co dobra kondycja organizmu - w oświęcimiu wszyscy byli chudzi, ale czy przez to zdrowsi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
:Podaję przepis na zdrowe chlebki-placuszki w zasadzie.
http://uwagababciagotuje.blogspot.com/2013/07/chlebki-z-kaszy-jaglanej-na-otyosc.html?spref=fb.
Treść:

Zaczynam od ugotowania wody ( 2litry i 100 ml )
do gotującej się wody wsypuję kaszę jaglaną i kaszę jęczmienną
mieszam i gotuję przez 15 minut ( na małym ogniu )
po 15 minutach zakręcam gaz i dodaję otręby pszenne , dokładnie mieszam i pozostawiam pod przykryciem na 10 minut ( jeżeli mamy za suchą masę można dodać odrobinę przegotowanej wody a jeżeli za rzadkie to można dodać więcej otrąb pszennych ale powinno być dobrze tak jak podałam )
po tym czasie dzielę masę na dwie części ( jest to nie konieczne , ja dzielę dlatego że do jednej połowy masy dodaję inne zioła a do drugie inne dzięki temu mam dwa rodzaje chlebków )
do jednej części dodaję - kminek cały , kminek mielony , czarnuszkę i sól
do drugiej oregano , lubczyk , bazylię , cząber , czarnuszkę , zioła prowansalskie i sól
dokładnie mieszam
czekam aż masa wystygnie i będę formowała chlebki
Teraz będę formowała mini chlebki , maczam dłonie w zimnej wodzie (dzięki temu masa nie klei się do rąk ) biorę masę i formuję kulki delikatnie spłaszczone (tak jak kotlety mielone) ,
układam na blachę wyłożoną papierem do pieczenia
przed wstawieniem do piekarnika maluję je za pomocą pędzelka zimną wodą (dzięki temu będą bardziej rumiane) .
Chlebki wstawiam do nagrzanego piekarnika do 220 na środkową półkę i piekę przez około 50 do 60 minut

Jak się je te chlebki, to jeść sie nie chce, sprawdzone! I jakie zdrowe!Pozdrowienia! Ela
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam was wszystkich,ostatnio kupiłam sobie plastry i jestem z nich bardzo zadowolona.Wcześniej ważyłam 62kg.przy wzroście 152cm i wyglądałam jak bym byłam w ciąży.a w tej chwili ważę 58 kg i brzuszek mi się zmniejszył.Żadnej diety nie prowadzę ani nie ćwiczę bo nie mam na to czasu.A efekty są mam nadzieję ,żeby tak dalej było,jak do tej chwili.A u mnie plastry się sprawdziły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co z twoją wątrobą, nerkami, sercem itp. Poobserwuj się i zwróć szczególną uwagę. Napisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o nazwę tych plastrów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A JAKIE PROPORCJE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam co Pani zrobiła że schudła 10kg w ciągu tygodnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki na odchudzanie - http://tonzes.com/slimpl.htm Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o plastry na odchudzanie to moim zdaniem jest to zwyczajna ściema ;) Tutaj możecie przeczytać dlaczego: https://scapackaging.pl/sliminazer-plastry-na-odchudzanie-opinie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie jest ściema , wypróbowałam osobiście , bardzo szybko schudłam , nic innego mi nie pomagało . Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaka nazwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są ich coraz bardziej, kilka dni temu natknąłam się na artykuł - https://menblog.pl/slimsizer-opinie/

Plastry odchudzajace powinny być stosowane przez wystarczająco długi czas, tylko wtedy ich działanie będzie skuteczne. Zazwyczaj kurs trwa 30 dni, a w celu utrwalenia efektu należy go powtarzać 2-3 razy w ciągu roku. Zabieg ten nie stanowi dodatkowych trudności i problemów dla kobiety, ponieważ rozmiar plastrów jest niewielki (od 3x3 do 10x10 cm), a jasny odcień sprawia, że ​​są prawie niewidoczne na skórze. Wynik jest tego wart. Jak obiecują producenci, "skórka pomarańczowa" zmniejszy się przed 10 dniem stosowania, a pod koniec miesięcznego cyklu skóra stanie się całkowicie gładka. Co myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie kupiłam i zobaczę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, Jestem ciekawa Twojej opinii, Czy zadziałał i zgubiłeś zbędne kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie potrzebujecie żadnych plastrów aby chudnąć.. taka jest prawda. Wystarczy ruch + dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. W internecie można znaleźć o tym multum filmów czy artykułów. Do tego jakieś suplementy typu białko i podstawowy kompleks witamin. W Elite Sport Food mają tego spory wybór. Skoro ja dałam radę to Wy również. Serio..wystarczy tylko chcieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jem tylko warzywa i owoce. A na obiad zupę warzywna(bez mięsa oczywiście). Dwa treningi dziennie po 20 min. Codziennie rano mam zakwasy, ale walczę w dwa tygodnie tylko 2kg. Za to w 8 miesięcy przytyłam 12.beznadzieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście jestem zwolenniczką odchudzania przy wykorzystaniu diet (zdrowych, zbilansowanych) i aktywności fizycznej (w dowolnej formie). Raczej moja wiara w inne rozwiązania jest niska, z jednym małym ale...

Czytałam sporo o plastrach na odchudzanie (np. tutaj: https://valleymedicenter.com/pl/slimsizer-opinia/ ) i o dziwo (!) niemal w każdym miejscu plastry opiniowane są bardzo dobrze zarówno przez redaktorów, jak i konsumentów (w komentarzach). Sama nie próbowałam, ale może coś w tym faktycznie jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś chce szybko schudnąć i sporo to warto zajrzeć tutaj: http://dietalux.wordpress.com/ :) Sama korzystałam z tej strony i dzięki niej udało mi się już schudnąć 15 kg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem jest to jedno wielkie placebo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zerknąć sobie tutaj wątek:
https://forumnauka.pl/ogolnie/rapid-slim-uwaga-opinie-i-efekty/

Bardzo mi pomogło takie podejście. Żadna dieta ani plastry nie pomogą osiagnąć stałego efektu. Byłam u niejdnego dietetyka i niestety za każdym razem wracał efekt yoyo. Teraz się trzymam odpowiednich postanowień i ma cel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tydzień temu plastry Slim Fit Pro. Owszem ubyło. Ale z kieszeni. Jedna wielka ściema. Nie oczekiwałam cudu, ale nawet nie straciłam 0,5kg, a nie jestem osobą, która wrzuca w siebie kilogramy jedzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

idż na siłownię a nie plastry odchudzające!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim zdaniem ten program to żenada ostanio widziałąm na TVN jak Małgorzata Rozenek czy teraz Majdan ma swój program jak wraca do formy po dziecku no i wskoczyła na wagę ma 61 kg !!!! i odchudza się i torturuje to oczy zrobiłam to ile chce ważyć 30 kg hehe ja miałam o wiele więcej więc jak masz taki problem jak ja nie Pani Rozenek polecam Ci nic nie robić ... a jesli masz rzeczywiście nadwagę to polecam CI kanabialice bo podejrzewam że tak tortutorać się nie będziesz mieć sił... bo nikt ci za to nie bedzie płacił jak tej Pani więc czasem jest tak dieta sport i waga stoi można jeść tyle błonnika warzyw itd i nic nie daje za rada koleżanki zaczełam stosować kanabialice - twierdzi ona że kanabialica nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale też hamujące aktywność enzymów, które prowadzą do odkładania tłuszczów w organizmie. zaueażyłam że na ty sporo schudła ale stosowała dłużej niż ja .... Widzę już pewne efekty - straciłam 3 kg po miesiącu picia codziennie w promocyjniej cenie kupywałam tu https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html l i lepiej z tej strony kupcie jeśli macie problem bo są twż strony gdzie zostawia się numer telefonu i oni oddzwaniaja ale nie polecam bo będą co drugi dzień wam wydzwaniać jak tej mojej koleżance co poleciła mi kanabialica heheh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działają tylko należy przeczytać instrukcje obsługi a tam jest napisane
Należy przed każdym posiłkiem zaklejać sobie nim usta bilans kalorii ujemny gwarantowany
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

do góry