Widok

Platinum dent aparat stały - proszę o opinie.

Mam pytanko czy ktos korzystał z grouponu PLATINUM DENT aparat ortodontyczny stały,jakieś opinie,czy warto?

Gdynia
Plac Górnośląski 10/5
Gdynia, 81-553
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Czy zalozyla Pani tam ostatecznie aparat? Ja zalozylam i szukam innych osob poszkodowanych przez ta Pania.
Prosze o kontakt.
wiedzma280783@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam podaje mój kontakt. Krystek.natalia@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eustnark@wp.pl

Proszę o kontakt
Co z tym Platinum Dent w Gdyni? Warto czy nie warto? Rozważam kupienie grupona na aparat stały metalowy. Proszę o opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli chce Pan/Pani wydawać pieniadze i przy okazji mieć nadal krzywe zęby to proszę śmiało udać się do tej Pani
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, mam aparat od grudnia góra+dół i jestem zadowolona z leczenia. Po przeczytaniu Waszych opinii również zastanawiałam się nad zakupem ale nie żałuję. Napisałam do jednej z Pań powyżej na e-maila, którego podała żeby napisała coś więcej niż "nie polecam" ale nie dostałam odpowiedzi co jest nie tak tylko kolejne"odradzam". Górę udało nam się wyrównać w około 2 miesiące z dołem troszkę się męczymy bo faktycznie mam 2 zęby, które muszą nam wejść do łuku ale jestem dobrej myśli. Tak jak napisałam aparat mam pół roku a jeszcze 2 lata leczenia. Jeśli ktoś uważa że będzie nosił aparat rok a po założeniu zęby w miesiąc się wyprostują to odradzam każdego ortodontę :) pozdrawiam i chętnie odpowiem na więcej pytań :) alicjapruska30@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na temat aparatu wypowiadają się pacjenci z dłuższym "stażem".
Proszę jeszcze trochę poczekać aż historia się zacznie :)
I może Pani zapomnieć, że za 2 lata zdejmie Pani aparat.
Pozdrawiamy.

na grupony uwazajcie
A co ma Pani ma uwadze?Bede wdzieczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!Ja również dałam sie tej kobiecie naciągnać.Ta kobieta nie pownna miec możliwosci wykonywania zawodu. To jakaś rzeźniczka. Zakupilam aparat na dwie szyny z grupona.Każda wizyta 160 zł. Efekty marne.Zęby zeszliwowane do założenia pierścieni nie ozstały odbufowane.,ani dokladnie oczyszczone po kleju.Koszt ścìagnięcia 600zl za jedna szyne z apattem retencyjnym. Zemby zniszczone.Czeka mnie długa i nie jedna wizyta u stomatologa. Ściągnięcie jednego aparatu plus rzeźnickoe ich oczyszczenie trwało 7 min. Proszę omijać to miejsce!!!!! Lepiej poszukać.dobrego specjalisty!
Witam, jeśli ktoś trafi na te opinie, niech weźmie pod uwagę też moją, bardzo negatywną! Szczerze odradzam!
W mojej sytuacji wyglądało to tak, 1,5 toku temu, zanim założyłam aparat (2 łuki) bylam jeszcze w trakcie leczenia zębów. Został mi ostatni, kiedy pojechalam tylko na konsultacje do tej Pani. Powiedziała, ze mam odwołać wizytę u swojego dentysty, bo ona naprawi mi tego zęba. Na tej pierwszej wizycie, zaplombowała mi zęba i założyła od razu 2 łuki aparatu. Bylam w szoku, ze to dzieje się tak szybko. Po 1,5 roku, w listopadzie Pani powiedziała, że teraz mam przyjechać jak bede miala pieniądze na ściągnięcie aparatu, czyszczenie zębów i założenie aparatu retencyjnego, więc przyjechałam w grudniu. Aktualnie jestem tydzień po zdjęciu aparatu. Fakt, "jedynka" wysunęła się do przodu, ale nadal jest za drugą "jedynką". Wg tej Pani, tylko tak mi sie wydaje, "bo oba zęby mają różne grubości" Ogólnie zęby dalej są krzywe, tak jak mój zgryz. Wiecie co? Przeżyje to. Ale dzisiaj, tydzień po zdjęciu aparatu trafiłam z bólem do mojego dentysty. Okazało się, że ząb, który niby mi naprawila ta Pani, nie został przez nią wyleczony do końca i tak zaplombowany, aby jak najszybciej założyć mi aparat. Chyba dlatego, abym się nie rozmyśliła. Czeka mnie leczenie kanałowe, a ząb mam juz zatruty. Ostrzegam! Bierzcie sobie do serca te opinie. Zanim trafiłam do tej Pani, też czytałam, ale podpytałam się jej, skąd tyle zlych opinii. Wyczułam wtedy zdenerwowanie, ale zawaliła to na konkurencje. Ludzie, szkoda nerwów i pieniędzy.

ja mam odmienne zdanie Bardzo mi la atmosfera i profesjonalne podejści do pacjenta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lecze sie juz 2 mc.Założyłam aparat metalowy.Efekty już widać Doktor bardzo miła.Wszystko tłumaczy.polecam !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem już po leczeniu ortodontycznym. Efekt jest super w końcu mogę się uśmiechac. Polecam Panią doktor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja zakładałam u nich aparat pół roku temu, chodzę regularnie na kontrole itp. i wszystko jest ok :) jestem zadowolona z tego jak mnie tam traktują. Podoba mi się też to że każda wizyta odbywa się terminowo i przebiega bez pośpiechu. Po prostu pani się przykłada, wszystko dokładnie sprawdza, odpowiada na pytania. Ja tam mogę ich polecić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

z grouponu u nich nie korzystałam. Chodzę do nich tak normalnie na regularne wizyty i jestem z nich zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przy jednej pozytywne odpowiedzi zapomnieli zmienić IP kompa :) takich mają zadowolonych klientów, że sami się chwalić muszą

ja nie robiłam niczego u ich ortodonty, ale jak coś się dzieje z moimi zebami to udaję się właśne do nich. Zawsze wszystko jest dobrze zrobione, bez pośpiechu (czy to zwykły przegląd, piaskowanie, czy jakieś leczenie). Podejrzewam, że mają podobne standardy w obszarze ortodoncji także ja ci polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ktoś poszkodowany jest jeszcze na tym forum? potrzebuję kontaktu z kompetentną osobą co zrobić. mam aparat 2,5 roku i poszłam uzyskać opinie u kogoś innego i dowiedziałam się, że jest całkowicie źle założone.

bardzo proszę o kontakt/wiadomość karo.alus@gmail.com

miałem u nich zakładany aparat i to oni mnie prowadzili przez ten cały czas noszenia aparatu. Ja tam byłem zadowolony z ich podejścia. Wizyty odbywały się regularnie, bez opóźnień. Do tego nie było naciągactwa. A ortodonta - niestety nie pamiętam nazwiska - był sympatyczny

Inne tematy z forum Zdrowie

Co na bolące stawy w kolanach? (46 odpowiedzi)

Macie jakieś rady na bolące kolana, stawy po mocnym wysiłku na rowerze?

gdzie na masaż ciała w gdyni? (26 odpowiedzi)

może znacie jakieś miejsce, gdzie można się udać na masaż ciała. Jakieś niedrogie spa czekam na...

Grażyna łuczak pediatra gdańsk (4 odpowiedzi)

Jestem jednym z wielu rodziców co mieli styczność z tą "pediatrą",nie rozumiem dlaczego jest...

do góry