Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kupno dzialki wątek zamknięty Pan Pawel Kuriata jak to mówią odpowiedni człowiek na odpowiednim...
~Adrian Hnatyk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam p. Pawła wątek zamknięty RZa rzetelność. Za dyspozycyjność. Za punktualność. Za słowność. Za...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Świetny fachowiec a przedewszystkim dobry człowiek wątek zamknięty Współpraca z Panem Pawłem to była czysta przyjemność. Bardzo profesjonalne...
~Pani Danuta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Zamiana wątek zamknięty Zdecydowałem się bez namysłu i dzisiaj już wiem, że to był najlepszy wybór....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 grudnia 2018

Fajna przygoda :) wątek zamknięty Sprzedawaliśmy mieszkanie przy pomocy pani Elżbiety. Początkowo wahaliśmy się...
~3 Kamyki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Polecam wątek zamknięty Fachowo, sprawnie, skutecznie.
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Profesjonalne i uczciwe pośrednictwo wątek zamknięty Rzetelne i szczere podejście do zagadnienia, otwarta dyskusja, cierpliwość,...
~Izabella L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Bardzo pozytywne pośrednictwo. wątek zamknięty Biuro Pana Pawła bardzo dobrze przeprowadziło sprzedaż mieszkania w Gdańsku....
~Elżbieta Niedźwiecka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Pozytywnie wątek zamknięty Polecam biuro. Pan Paweł kompetentny, zawsze chętny do pomocy, z...
~Katarzyna L.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Polecam. wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Otwarte umysły. Właściciel, Paweł bardzo kontaktowy i...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Pozytywnie wątek zamknięty Wszystko pięknie i super! Żadnych problemów. Współpraca na najwyższym...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Mocno plecam wątek zamknięty W trzy tyg. za pośrednictwem pana Pawła sprzedałem mieszkanie na Morenie w...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Pochwała dla pana Pawła Kuriaty wątek zamknięty Przy pomocy pana Pawła Kuriaty udało mi się w bardzo krótkim czasie sprzedać...
~Anna Sikorska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam współpracę z biurem Plus Trójmiasto nieruchomości. Szczególnie...
~Kamilla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Profesjonaliści wątek zamknięty Po prostu profesjonaliści. Mieszkanie kupiłem z pomocą Pana Pawła. Mega...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Świetna współpraca, rzetelna wiedza wątek zamknięty Korzystałem z usług Plus Trójmiasto Nieruchomości dwukrotnie. Jestem bardzo...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

polecam!!! wątek zamknięty Kupiłem przez tę Agencję mieszkanie. Wszystko przebiegło bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Bardzo sprawne i merytoryczne podejście do klienta.
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry