Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
najlepszy masaż w Trójmieście! wątek zamknięty Z czystym sumieniem wystawiam "szóstkę", ponieważ od kilku lat jestem stałą...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Polecam, bo jestem stałą klientką tego salonu. Zawsze cenię tu jakość...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Prawdziwy relaks! :) wątek zamknięty Jakieś dwa tygodnie temu miałam okazję skorzystać z masażu całościowego, na...
~Zrelaksowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

POLECAM! wątek zamknięty W salonie panuje sympatyczna atmosfera , Panie z obsługi bardzo miłe,...
~Bogusława
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Jestem klientką salonu od wielu lat. Pani Kamila jest najlepszą kosmetyczką...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Super! wątek zamknięty Jak tylko bolą mnie plecy idę na masaż kręgosłupa i jest wykonany...
~Sandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

Pani Kamilka wątek zamknięty Jedna z najlepszych kosmetyczek do której z miłą chęcią wracam. Pani Kamila...
~Olivcia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

super wątek zamknięty Pani Monika - niezwykle solidna, profesjonalnie podchodząca do swojej pracy,...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

KOSMETYCZKA SUPER!!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam kosmetyczkę, robiłam co prawda hennę z regulacją ale wykonana bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

POLECAM PANI ASIA KOSMETYCZKA wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu i jestem bardzo zadowolona. Pani Asia- jest...
~Jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Masaż marzeń wątek zamknięty Zafundowałam sobie masaż relaksacyjny na urodziny, zaciągnęłam przy okazji...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Rewelacja!!! wątek zamknięty Chciałabym zachęcić wszystkich którzy mieli ciężki dzień i chcą zapomnieć na...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

PEŁEN RELAKS, ODPRĘŻENIE I SUPER CIAŁO... tylko +DLA URODY wątek zamknięty Klimat jakiego trudno znaleźć, odprężenie i relaks jakiego trudno osiągnąć,...
~gosia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2009

masaże wątek zamknięty Powiem krótko i na temat:masaż u Pani Kasi i Pani Moniki to mistrzostwo...
~karo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam :) i dziękuję
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Cudo! wątek zamknięty Wybrałam się z koleżanką na masaż relaksacyjny. Świetna atmosfera, cudowna...
~Misteria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Polecam gorąco!!! wątek zamknięty To mój pierwszy masaż,dostałam od syna z okazji Dnia Matki,będę na pewno...
~Bożena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

lomi lomi wątek zamknięty to był mój pierwszy masaz i był naprawde cudowny, serdecznie polecam. Pani...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

swietna atmosfera wątek zamknięty bardzo polecam salon kosmetyczny, mila i fachowa obsluga, robilam pedicure i...
~angela
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

Profesjonalizm wątek zamknięty Polecam wszystkim!!!!!!!Panie kosmetyczki są świetne.Bardzo miłe.Posiadają...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

26

wątków

do góry