Widok

Plusy i minusy

Witam. Ogólnie klub oceniam pozytywnie, przede wszystkim jako bezpieczny dla bawiących się.
Minusy są dwa:1) gorącz na parkiecie
2) bezczelni barmani na dolnym poziomie - dwóch gości obsługujących "długi" bar w salce "stolikowej". Przykłady - a)bodajże barman o imieniu Michał: zamówiłem drinka; barman poszedł go przyrządzić; w międzyczasie narzeczona zdecydowała się na sok; gdy barman przyniósł grzecznie spytałem, czy możemy domówić jeszcze sok; odpowiedź barmana - "NIE" i wydanie reszty jedynie do kwoty drinka; musieliśmy po kilku minutach podejść jeszcze raz;
b) drugi barman (łysawy, zawsze w parze z tym powyżej), kolejna dyskoteka - podchodzę zamówić drinka; barman zauważa, że trzymam w ręce 50 zł i wypowiada słowa : " musi być drobniej, bo nie wydam reszty" - mówi to nawet nie próbując poszukać ani rozmienić u kolegi, koleżanki; nie chce się wierzyć, że to problem przy takich obrotach baru; wydaje się, że często jest to celowe zachowanie, aby sobie dorobić kosztem klientów.
Podsumowując, często widać Państwa ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracowników. Aż dziw bierze, że nie dotyczy to stanowisk obsadzonych przez tych gości. Zdecydowanie czują się "Panami"
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 3
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo za opinię.Pozostaje mi tylko Państwa przeprosić za zachowanie barmana. Nie sądzę, aby była jakaś celowość w braku drobnych. Barmani są zaopatrywani w drobne pieniądze, ale niestety czasami zdarza się tak, że drobnych po prosty zabraknie, a w nocy ciężko rozmieniać gdziekolwiek pieniądze. Obiecuję, że będziemy lepiej zaopatrywali naszych barmanów w drobne kwoty.
Ps. Ten Pan, który zawsze w parze był z Panem Michałem nie pracuję w Tej Firmie od dwóch miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry