Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - ocena Bez szału. Miałkie i nijakie.
~Ja
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 lutego 2024

Małgorzata Szczypior - ocena Szczerze polecam kwiaciarnie Po Prostu Kwiaty, Pan Maciej jest...
~Małgorzata Szczypior
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 lutego 2024

Maciej - ocena Piękna oryginalna wiązanka - kwiaty bardzo wysokiej jakości. Zdecydowanie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 lutego 2024

Katarzyna - opinia Piękne wnętrze, profesjonalne doradztwo i miła atmosfera. Kwiaty świeże i...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 sierpnia 2023

Pola - opinia Kwiaciarnia godna polecenia. Florystki czynią cuda
~Pola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Halina - opinia Każdemu polecam to zaczarowane miejsce. Nadzwyczajny asortyment, wielkie...
~Halina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty To trzeba samemu doświadczyć ! Ten zespół jest najlepszy najpiękniej...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Stały klient :) - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię tutaj przychodzić - nie tylko po kwiaty ale po prostu pooglądać,...
~Stały klient :)
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Beauty Invest - opinia wątek zamknięty jest no najlepsza kwiaciarnia z jaką współpracujemy. Wszystko i każda...
~Beauty Invest
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Uwielbiam!!! Najlepsza kwiaciarnia w 3mieście.. Pan Maciej ze swoim zespołem...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Doskonaly serwis. Zamowilam kwiaty , ktore sprawily mojej mamie ogromna...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Madzia - opinia wątek zamknięty Świeże kwiaty i długo stoją bardzo estetyczne
~Madzia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Zamówienie otrzymałam z dostawa do domu
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Ola K. - opinia wątek zamknięty Jestem właścicielką salonu fryzjerskiego i od kilku miesięcy korzystam z...
~Ola K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Krzysiek - opinia wątek zamknięty W weekend dostałem w tej kwiaciarni bardzo ładną, gustowną kompozycję na...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Jestem za granicą a w domu żona....i 20 rocznica ślubu. Jedyne wybawienie to Po prostu kwiaty wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy i żona szczęśliwa i zauroczona obsługą i...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Zauroczona wątek zamknięty Wspaniale miejsce ,mistrzowskie kompozycje i bukiety. Profesjonalizm i...
~Joanna Myszkier
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Na taką kwiaciarnię czekałam wątek zamknięty Rewelacja! Obsługa na najwyższym poziomie. Kwiaty świeże, bukiet po prostu...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Oczarowana - opinia wątek zamknięty Super ! Jestem oczarowana miejscem i podejściem do klienta . Floryści znają...
~Oczarowana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Rewelacyjne bukiety i obsługa wątek zamknięty Bukiety z tej kwiaciarni są rekreacyjne, wyjątkowe, kwiaty stoją długo....
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry