Widok
Wbrew pozorom brak zdefiniowanego celu w życiu to problem większości ludzi. Żyją bo żyją i nie potrafią powiedzieć po co. Powiem Ci coś. Jeśli już nie chcesz żyć dla siebie, żyj dla innych. Pomagaj i dawaj radość. Zanieś starszej sąsiadce ciężkie zakupy do domu, zorganizuj zbiórkę dla biednej rodziny, zgłoś się jako wolontariusz do schroniska dla zwierząt lub jakiegoś hospicjum. Zobaczysz jaka będziesz potrzebna ;-)
tylko bez skojarzeń proszę - tak tylko mi sie przypomniało przy okazji tematu..
http://www.youtube.com/watch?v=3WYeKv-3zVI
http://www.youtube.com/watch?v=3WYeKv-3zVI