Widok

Po co żyć..?

Po co żyć..?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Odrobinke nie na temat chyba ze z tego powodu tez nie chce sie zyc ;)
A tak w sumie to niezla wiadomosć "babcia wybila mi zeby" obym dziadka nigdy nie spotkal ;)

Jak to po co zyc! aby placic podatki...
-tak wiem troche mi nie poszlo...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie nadrabiał w pisaniu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt,trochę głupio;)...ależ miałeś pecha:(...to teraz staniesz się małomówny;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze może być gorzej...

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a daj spokój jak jakiś menel... no naprawde wstyd buzie otwierać... w sklepie czy gdziekolwiek :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam takiego kolegę co nie miał dwóch jedynek i dwójek górnych i nazywaliśmy go kasownik:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jesteś śliczny;):)biedaku:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tylko dwójki już nie mam kupę czasu bo mi dentysta wyrwał wiec mam przeciąg na trasie jedynka, dwójka :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ja nie mogę:-/ Jesteś szczerbaty... Wstawisz sobie i będziesz jak nowy:-)))będziesz zbierał na nowy ząbek i unikaj babć w tramwaju. One są niebezpieczne!! Wyglądają niewinnie, pod blokiem mogą stać godzinę i plotkować, w tramwaju nawet 5 minut nie ustoją:-))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zanim ja sobie wstawię... wstyd gębę otwierać ;( no rzesz no ;( wyglądam komicznie co najmniej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Martinez, to sobie wstawisz i będzie ok ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahah mi to sie nie da pomóc:( wracam sobie ze szkolenia cały happy tramwajem.. scisk jak ja cie pier.. tramwaj ruszył.. jakaś babcia na mnie wpadła i łokciem i zasunęła w gębę.. no i efekt mamy taki że mam przeciąg w buzi.. brak jedynki :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co tam MarTinez,jak można Ci pomóc chłopie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Vilette oode mnie masz plusa,natomiast jeżeli komuś sprawia satysfakcje stawianie minusów to jego sprawa, mnie to mało interesuję:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak dokładnie po co żyć? dziś ponownie mam powody do takich przemyśleń :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ktoś żyje po to, żeby wstawiać minusy ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
a po to ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ktoś się widocznie nie zgadza, bo dostałam minusa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z moimi przedmówczyniami:-)
Ponury listopad i takie same wątki są zakładane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wczoraj Axe, dzisiaj Kkasia :)

A żyć można po to, żeby chociażby iść do kina ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry