Widok

Po prostu taniec!

Cześć,

Szukam partnerki na lekcje tańca towarzyskiego, zajęcia odbywają się w środy o 19.30 w Gdańsku Wrzeszczu.

Poziom początkujący, prowadzący są świetni i nauczą tańczyć każdego, jeśli tylko ma chęć.

Mam 43 lata, 186cm, jestem dość przystojny, sympatyczny, zabawny, w separacji :)

Nie szukam poważnego związku, just dance i miła koleżeńska relacja na luzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubie tanczyc. Lekcji tanca nie szukam bo nogi i biodra same sie kołyszą jak tylko muzyka odpowiednia ;)
Wychodzisz czasami na tańce? Czy dopiero zamierzasz po kursie wyskoczyc na parkiet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od ponad roku nie miałem prawdziwej okazji, choć ostatnio potańczyłem trochę nad Motławą przy świetle gwiaze,lld, spacerując z pewną piękną Pania :)
Która niestety mieszka 500 km stąd, więc na partnerkę się nie nadaje :).

Ja jestem narazie przeciętnym tancerzem, uczę się u profesjonalistów dopiero od miesiąca, a tak po weselnemu czy spontan na parkiecie to jasne, że tańczę.

Natomiast taniec z moją trenerką to jest zupełnie inna bajka:) chyba tak się czują ptaki jak pierwszy raz oderwą się od ziemi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpadnij dziś do Jelitkowa to potańczymy ;)
Masz, znasz miejsce gdzie można sie pobawić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpadnij dzis do Jelitkowa to potanczymy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć, aktualne jeszcze? znalazłeś partnerkę do tańca? teraz zapewne przerwa wakacyjna, a ja bym była zainteresowana zajęciami od września/października.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć!
Zapomniałem już właściwie o tym wątku, miło mi, że ktoś się odezwał :)
Nie znalazłem stałej partnerki, ale przerzuciłem się na salsę/bachatę w So!Salsa, tam nie trzeba koniecznie mieć pary, żeby potańczyć.

Napisz jeśli masz ochotę spróbować: semantis (małpka) int.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, jestem starsza, ale też kocham tańczyć, jeśli nie przeszkadzałby ci mój wiek to bardzo chętnie będę tańczyła, nie wiem jak w obecnej dobie wyglądają zajęcia, ale chętnie skorzystam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry