Widok

Po treningu i wejściu na wagę mój procent tkanki tłuszczowej wzrasta i tracę trochę mięśni, co jest przyczyną

(Tu pierwszy raz) Więc dla przypomnienia mam 15 lat i przez ostatnie 2 dni ćwiczyłem po raz pierwszy rano i też robię przerywany post, więc ćwiczę na czczo i na treningi jednego dnia zrobiłem nogi i inne ciało, a także robiłem cardio HIIT, ale w zasadzie, kiedy ważyłem się na wadze, zyskałem około 300 gramów, więc ważyłem się przed treningiem miałem 65,1 kg, ale po treningu miałem 65,4 kg i procent tkanki tłuszczowej zmniejszył się z 16,2% do 18% tkanki tłuszczowej, a procent mojej masy mięśniowej spadł z 44,4% do 43,4%. Bardzo się martwię, czy ktoś może mi powiedzieć, czy zrobiłem coś złego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wypiłeś pewnie wodę, która fałszuje pomiary procentowe z wagi, przeczytaj dokladnie instrukcję obsługi wagi. Trzeba sie ważyc o stałej porze, żeby można było porównac a i tak wyniki będa sie zawsze troche różniły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry