Witam , dwa tygodnie temu miałam robiony zabieg średnio głęboki kwasem TCA , jestem bardzo zadowolona efektami zabiegu skóra jest pieknie oczyszczona ,wygładzona ,gładka w dotyku naprawde wielka różnica . Napewno sobie jeszcze ten zabieg u Pani Pauliny powtórze:)Miła i sympatyczna atmosfera w salonie:)