Widok
PoLeCaM:)
Witam , dwa tygodnie temu miałam robiony zabieg średnio głęboki kwasem TCA , jestem bardzo zadowolona efektami zabiegu skóra jest pieknie oczyszczona ,wygładzona ,gładka w dotyku naprawde wielka różnica . Napewno sobie jeszcze ten zabieg u Pani Pauliny powtórze:)Miła i sympatyczna atmosfera w salonie:)
Moja ocena
Beauty Atelier
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 5
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6