Czy są jakieś początkujące rowerzystki miejskie do wspólnych "wypraw" ? :)
Pozdrawiam.
70
~Rysiek55+
89.71.34.*
(12 lat temu) 21 czerwca 2014 o 06:51
Ha! Tu moja zjadliwość jest bezradna. Za mój tekst zostałem pokarany przeziębieniem i zamiast iść na rower muszę czytać forum rowery. Nawet wnuki na wakacjach, nie ma kogo gnębić.