Poczekalnia

Browary Puby

Gdynia, Jana Kilińskiego 9A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniel - opinia wątek zamknięty Zapomniałym wypowiedzieć się o Pubie Poczekalnia jako najlepszym miejscu w...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2022

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty (...) Kilkadziesiąt(set?) rozdajów piw w przystępnych cenach. Miła obsługa,...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Niemiłe barmanki wątek zamknięty Byłem tam z towarzystwem sympatyczne miejsce ale obsługa niszczy wszystko!!!!!!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

:) wątek zamknięty uwielbiam klimat tego miejsca i ruskie pierogi :)
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Cudawianki 2010 wątek zamknięty Takiego polaczenia sklepu/pubu z lupa na mapie trojmiasta mozna szukac....
~od teraz staly klient :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

Super zmiany wątek zamknięty Od poniedziałku super zmiany w Poczekalni Będziesz w szoku Rozmawiałem z...
~Piwosz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

Piwiarnia,poczekalnia ! wątek zamknięty Ocena 6. Piwiarnia jest bardzo fajnym pubem,a w sumie piwiarnią ;]...
~Artur K.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

uu :) wątek zamknięty juz jakis czas temu trafilam na ten pubik i bardzo mi sie spodobal :) jestem...
~Aneta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Jednym słowe? Świetnie!!! wątek zamknięty Super miejsce i dla starych i dla młodych, wspaniała atmosfera. Wręcz można...
~Dominik M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Poczekalnia ;] wątek zamknięty Przemiła obsługa, duży wybór piwa z regionalnych browarów. Prawie jak...
~Piotr i Martyna ;]
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lutego 2010

Darty, Pinball i sport w TV !! wątek zamknięty Świetne miejsce na wypad ze znajomymi na piwo. Przemiła obsługa i...
~Nawalony Komandos
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lutego 2010

Relax wątek zamknięty jesteś zapracowany,znerwicowany? wpadaj do Poczekalni:) lepiej nie można...
~Jay
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lutego 2010

Super ! wątek zamknięty Miła obsługa, duży wybór trunków i miła obsługa !
~Dyga :P
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

Kasztelan jest Wielki, Ciechan ok.! wątek zamknięty Kto myśli inaczej niech zczeźnie Przemiła barmanka, miły klimat . Wada -...
~bratwilk
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

poczekalnia piwiarnia wątek zamknięty Nie wiem skąd te niskie oceny,ale za każdym razem kiedy się tam przyjdzie...
~.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

zmiana na lepsze!! wątek zamknięty wkońcu lokal zaczął tętnić życiem!! bywałem w dawnej poczekalni-winiarni, bo...
~vin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

Maszynki ruszyły wątek zamknięty Jestem zadowolony bo do dobrego piwka można jeszcze pobawić się na maszynkach...
~Maszynista
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

dobre miejsce wątek zamknięty Miłe miejsce , duży wybór browaru , przystępne ceny , jak ktoś lubi to...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 marca 2009

poytywnie wątek zamknięty bylam w tej knajpce kilka dniu temu i mi sie bardzo podobalo :) obsluga...
~Aneta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lutego 2009

Rewelacja wątek zamknięty Nareszcie w gdyni miejsce gdzie można napić się taniego i dobrego piwa...a i...
~slawomirz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

22

wątków

do góry