Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, Długa 23/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta Gacek - ocena nowy temat Bardzo negatywnie oceniam funkcjonowanie Poczty Polskiej. Chcę złożyć skargę...
~Danuta Gacek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Lola - opinia wątek zamknięty Dziś przyjechałam na pocztę całodobowa i jak się okazało nie jest całodobowa....
~Lola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 marca 2022

K - opinia wątek zamknięty Obsługa niemiła, złośliwa i nie pomocna chcącym tam coś załatwić. Poczta...
~K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Urząd pocztowy Gdańsk Morena Nałkowskiej 3 wątek zamknięty Otrzymałem avizo o przesyłce poleconej chciałem skontaktować się z tym...
~Janusz
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Jak masz awizo, to masz pecha wątek zamknięty Niestety, ale ja jestem człowiekiem pracującym od rano do nocy, rzadko mam...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Brak słów wątek zamknięty Dlaczego przesyłka nie została dostarczona pod wskazany adres, tylko z...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Barbara wątek zamknięty Listonosz z ul. Jaskółczej nie doręcza listów poleconych, nie sprawdza czy...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Koszmar wątek zamknięty OD 11 dni nie było listonosza na ulicy Szafarnia 10!!!!!!!!!!!
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Paczka nie dotarła, awizo też nie. Okazało się że przesyłka jest na poczcie...
~Nikola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Skarga na listonosza wątek zamknięty Mieszkamy w Gdańsku przy ul. Czesława Miłosza 46/11. Wielokrotnie pomimo...
~Adam Kordecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry