Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, al. Grunwaldzka 108

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan Lewicki - ocena do domofonu zadzwonił listonosz. Otworzyłem mu drzwi wejściowe do budynku....
~Jan Lewicki
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Stanisław Białkowski - ocena Przesyłka dotarła do UP6 20.grudnia 2023. Awizowana 20.grudnia 2023- awizo...
~Stanisław Białkowski
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Kriss - ocena Przesyłka do mnie nie dotarła w systemie widnieje że przesyłka odebrana o...
~Kriss
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

R - ocena Przesyłki nie docierają, brak awiz mimo wpisywania w system
~R
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 listopada 2023

Halyna - ocena 00659007730555829582 Dzień dobry, nie polecam bo moja przesyłka została...
~Halyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2023

Katarzyna - opinia Nie polecam. Bezczelność bez granic. Na grzeczne pytanie o możliwość...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

Cieakwski - opinia Dzień dobry, Czy ktoś kojarzy jakie jednostki, które wysyłają polecone...
~Cieakwski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Maciek - opinia wątek zamknięty Godziny pracy poczty Gdańsk 6 przy ul . Mickiewicza są nie dostosowane do...
~Maciek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

DNO wątek zamknięty Nie wiem po co ludzie korzystają w ogóle z usług poczty polskiej na co w...
~allegro2019
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

viki - opinia wątek zamknięty Nie polecam kuriera poczty. Tragedia.
~viki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

jedna wielka porazka wątek zamknięty Dodzwonić się do placówki nie można, gdyż podniesienie słuchawki to...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Kolejki! wątek zamknięty Omijać szerokim łukiem. Nie bawić sie w pocztę polska, tylko od razu lecieć...
~Maurycy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Dobry urząd wątek zamknięty Chodzę tam od półtorej roku. Rzadko wysyłam, ale odbieram. Nie mam porównania...
~Paweł Recław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Nic się nie zmieniło wątek zamknięty - brak dostarczenia przesyłek i listów - zupełny brak awizo - w najlepszym...
~DockMan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Tragedia. Nie polecam wątek zamknięty Chciałbym dowiedzieć się, czy wyciszanie telefonów i przykrywanie ich kartką,...
~AS
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

A ja jestem zadowolony z usług tej poczty wątek zamknięty Widzę tu same narzekania i skargi. Opinie skrajnie negatywne. Napewno...
~skipper
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

SKANDAL! wątek zamknięty Po 4 dniach od nadania przesyłki poleconej prioryt. awizo w skrzynce a cały...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Tragedia wątek zamknięty Brak aktualizacji dla przesyłki, brak dotrzymania terminu dostarczenia,...
~Karolina Lepak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

masakra wątek zamknięty Masakra. Nie odbierają telefonu, wg. śledzenia przesyłek przesyłka jest ale...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

List polecony prorytetowy wątek zamknięty w dniu 2016-08-02 17:35 UP Gdańsk 6 została nadana przesyłka do Konstancina....
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

44

wątków

do góry