Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, Racławicka 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziękuję! wątek zamknięty Ze względu na stan zdrowia nie mogłam pofatygować się po przesyłkę w urzędzie...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

NIE POLECAM! wątek zamknięty Z placówki korzystam od 3 lat. Jeszcze rok, dwa lata temu obsługa była w...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Tragedia wątek zamknięty Wysyłałam bardzo duzo paczek z tego urzędu. Ale wieczne kolejki, niechętnie...
~BL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Obsluga klienta wątek zamknięty Probowalam odebrać list polecony z urzędu po nazwisku, bo zaginelo mi awizo....
~Hanna Rozczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Mega + wątek zamknięty Panie są przemiłe. Zwłaszcza Pani Kasia.
~lady M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Skarga na pracę Urzędu Pocztowego ui.Racławicka 7a w Gdańsku wątek zamknięty Awiza dostarczane są po terminie odbioru pisma ! panie w urzędzie...
~STEFAN GÓRKA
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Polacy to wstrętny naród wątek zamknięty Wam ludzie nigdy nic nie pasuje. Wiecznie źle, wiecznie narzekacie. Jak można...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

nie dostraczają przesyłek!!!! wątek zamknięty listonoszowi nie chce się donosić przesyłek, informuje o pozostawieniu awizo...
~Z
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

dość !!!!! wątek zamknięty mam nadzieje ze ta instytucją padnie najszybciej jak to możliwe .99% klientów...
~kowal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

TRAGEDIA wątek zamknięty ..... to jest jeden z 3 minusów tej poczty. Niemiła, arogancka do ludzi,...
~Henryk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry