Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, Gronostajowa 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - ocena Niekompetencja, całkowite zleawniae próśb i wniosków klienta. Listy polecone...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 stycznia 2024

mieszkanka - ocena Od września mieszkamy na kokoszkach i mimo, że pracuję z domu, to listonosza...
~mieszkanka
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 stycznia 2024

Jolanta - ocena Moja ocena to raczej na dużym minusie... Siedzę w domu a awizo w...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

jasien - ocena kolejny raz przesyłka kurierska do odbioru w placówce.. w domu cały czas...
~jasien
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Judyta - ocena Miła obsługa nigdy nie miałam problemu z nie doręczeniem listu awizo się...
~Judyta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

M - ocena Czekam od 30 dni na listy polecone! Jak to jest możliwe?
~M
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 listopada 2023

Jon - ocena Tragedia. Na Karczemki od miesiąca nie dochodzą nawet listy sądowe i z WKU. A...
~Jon
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

Złota Karczma - opinia Porażka ,nie dochodzą żadne listy
~Złota Karczma
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

człowiek - opinia wątek zamknięty przelało się kolejne niedostarczone, awizo i awizo powtórne, co to jest za...
~człowiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Dino - opinia wątek zamknięty Listonosz, który obsługuje ulice Goska to wybitnie nieuprzejmy, sfrustrowany...
~Dino
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Okres kwarantanny, poczta czynna do 15. Niestety niektórzy ludzie wciąż...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jakaś masakra, za każdym razem jakiś problem. Listonosz jeszcze nigdy nie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Postawa Pana listonosza , który roznosi listy na Matarni jest karygodna!!...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Dramat wątek zamknięty Czekalem na dwie paczki z allegro. W skrzynce zadnego awizo. Zdobyłem nr...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Listonosze wątek zamknięty Obsługa listonoszy to jakaś paranoja paczka na poczcie lezy od 21.12 a ja...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Awizo zamiast listów wątek zamknięty Regularnie dostaję awizo, zamiast dostarczenia listu poleconego. Bez...
~Ramzel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Niekompetentna obsługa wątek zamknięty Przesyłka była na poczcie już 8.12. Tydzień później - brak awizo więc poszłam...
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Porażka sam oddział jak na Jasieniu pododdzial wątek zamknięty Na Jasieniu są dwa oddziały poczty . Jeden lepszy od drugiego. Raz przesyłkę...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Tragedia wątek zamknięty Kolejny raz awiza nie było w skrzynce. Na poczcie czynne tylko jedno okienko...
~żenada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

masakra wątek zamknięty poczta obsłuug i produktów związanych z pocztą , zbyt duży obszar, więcej...
~emmett
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

59

wątków

do góry