Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, Świętokrzyska 62

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirka - ocena nowy temat Tragedia, paczka odesłana mimo,że powinna być i delikatnie ujmując wywalone....
~Mirka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 marca 2024

Gość - ocena Dramat, po raz drugi nie otrzymałem przesyłki z dokumentem, wysłanej...
~Gość
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 lutego 2024

Ja - opinia Dramat, na trackingu awizo a w skrzynce pusto, listonosz już nawet nie dzwoni.
~Ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny nie otrzymałam awizo - tym razem ani pierwszego, ani drugiego....
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Najgorsza placówka w Gdańsku może ktoś coś wreszcie z tym zrobi!! wątek zamknięty Zawsze u nich list ma Gabaryt B. Powolni. W skrzynce wiecznie awizo pomimo,...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Mam 50 lat i nie znam gorszej placówki pocztowej! wątek zamknięty A kilka razy zmieniałam adres (zawsze to był Gdańsk). Listy (w tym faktury)...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

obsluga na poczcie to porazka a listonosz to len i cwaniak wątek zamknięty na poczciezeby odebrac przesylke trzeba stac minimum pol godzinybo tak...
~klientka poczty
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Tragedia wątek zamknięty Po pierwsze listonosz... Najłatwiej z góry wystawić awizo nie fatygując się...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

listonosz do wymiany wątek zamknięty Nagminne jestem w domu,obserwuje chodzącego listonosza oczekując na...
~mieszkaniec Zakoniczyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

DRAMAT !! wątek zamknięty Poczta zlokalizowana w Gdańsku, a listy przychodzą 3 dni póżniej niż na...
~kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry