Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, Warszawska 59

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ewa - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem powinni zlikwidować tą całą śmieszną pocztę polską. Przez...
~ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 stycznia 2022

tuldor - opinia wątek zamknięty Nie należy winić kobiet jakie siedzą w okienkach tylko szefostwo jakie nie...
~tuldor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

zirytowana - opinia wątek zamknięty Nie dosc ze siedze calymi dniami w domu to listonosz nie raczy nawet...
~zirytowana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Tragedia.... wątek zamknięty Kurier nie raczył przyjechać ani dać awizo, zero kontaktu, a nagle się...
~Janek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

dramat wątek zamknięty Jeden wielki bałagan, przesyłki po okazaniu awizo Pani szuka po całym...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Najgorsza poczta w Polsce wątek zamknięty Niemiła obsługa, kolejka na kilkanaście osób, a otwarte tylko jedno okienko....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Nie przyjemna obsluga wątek zamknięty Nie mila, opryskliwa obsługa, Pani w okienku nie pasowały moje pieniądze,...
~Doka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Najgorsza placówka w Gdańsku wątek zamknięty Panie w miarę miłe, jednak kolejka zawsze kilometrowa, należy zarezerwować...
~AK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Klient poczcie nie potrzebny wątek zamknięty Jak mam odwiedzić te placówkę to muszę zaplanować wizytę w kalendarzu bo jak...
~Mieszkaniec Ujesciska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Koszmar wątek zamknięty Jak mam iść na pocztę to jestem chory 15 osób w kolejce 1 pani obsługuje...
~Slawek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Kpina wątek zamknięty Cały dzień czekania w domu na ważną przesyłkę tylko po to, by znaleźć w...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

~Maniek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Porażka wątek zamknięty To jest jakaś kpina co tam sie dzieje, od 3 tygodni czekam na przesyłkę...
~Tala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Cieszcie się, że dostajecie awizo! wątek zamknięty Bo ja nawet tego czasami nie dostaję! Po miesiącu oczekiwania na przesyłkę,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

pomyłka wątek zamknięty List polecony idzie średnio 2 tygodnie , listonosz rzekomo zostawia awizo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

ciąglę awizo w skrzynce! wątek zamknięty Nagminnie listonosz nie dostarcza przesyłek do rąk własnych tylko zostawia...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Ten Urząd to jakieś nieporozumienie. Listonosz nie dostarcza przesyłek tylko...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Listonosz pomyłka wątek zamknięty czekałam cały dzień na listonosza który miał dostarczyć mi list polecony po...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry