Widok

Pod Lipami ' Sala Ogrod' - Legowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czesc dziewczyny!

Chcialabym sie zapytac, czy ktoras z was miala tam wesele, albo byla na weselu? Ogolnie chodzi mi o informacje o sali ( czy filary zabardzo nie przeszkadzaja w ustawieniu stolow ), kelnerach, jedzeniu, dekoracji itp? I jeszcze jedna sprawa, wiem ze jest tam kregielnia... jak to wyglada jak jest wesele, czy wejscie glowne do sali weselnej jest to samo? Czy ludzie z kregielni zabardzo nie halasuja i nie kreca sie?
I jezeli bym mogla poprosic o jakies zdjecia z dekoracji sali,to bylabym wdzieczna.

Dzieki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jestem zainteresowana ale wesele w zielonej sali.


dzieki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!Ja miałam tam wesele w sierpniu więc już jakiś czas temu ale polecam z pełną odpowiedzialnością,ponieważ jak dla mnie wszystko na plus!!!Jedzenie bardzo dobre i bardzo dużo,kelnerzy bez zarzutu i wogóle gdybym miała robić wesele jeszcze raz to napewno tam.A jeśli chodzi o salę to jest naprawdę śliczna i jest bardzo dużo miejsca-goście byli zachwyceni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z Alunia. Rowniez mialam wesele w sierpniu w sali "ogrod" i jestem bardzo zadowolona. z poczatku bylam troche zawiedziona, ze nie ma gotowego ogrodu, ktory mial byc zrobiony juz w maju, ale poza tym to wszystko na plus- nie bylo zadnych nieproszonych gosci z kregielni, w ogole do sali nie dochodzily odglosy z dolu. jest duzo miejsca do tanczenia i filary nie przeszkadzaly ani w rozmieszczeniu stolow ani przy tancach ( u mnie bylo 110 os). jedzenie b smaczne i duzo, mili kelnerzy, ktorzy sprawnie wnosili jedzenie i czesto zmieniali talerzyki. polecam goraco!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poniżej zdjęcia oprawy florystycznej sali "ogród" jaką przygotowywałyśmy
image
image
Pozdrawiam
Elżbieta Dussa Studio Florystyczne Glorioza
image
STUDIO FLORYSTYCZNE GLORIOZA
KOMPLEKSOWA OPRAWA ŚLUBÓW www.glorioza.net
email;edussa@wp.pl tel;(+48)693 126 042
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będę tam na weselu w ten piątek to zdam relację :)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam . Byłem na weselu w sierpniu 2010 .Kelnerzy OK ! Sale OK ! Ale ludzie Poprawiny pod względem kuchni to koszmar !!! Obsługa jak zabrała ze stołu miskę z rozpoczętą sałatką , to w takim samym stanie (napoczętym)postawili na stole na poprawinach. Mięso ,które było już zeschniete oraz wędliny w takim stanie wylądowały na stole .Miałem też pokój na odpoczynek . Pokój wyjęty z lat 80-tych. Ale jest tv. Coprawda pilot klejony tasmą ale ... PRZEMYŚLCIE to albo chociaż kontrolujcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś mi się wydaje, że byliśmy na tym samym weselu :). niestety nie zaprzeczę tej opinii, a wręcz przeciwnie... stoły na poprawinach to totalny śmietnik, dwudniowe dekoracje (przyschnięte owoce, zwiędnięte listki), półmiski z totalnym bałaganem (przykład: duży półmisek a na nim glowa ryby, jedna porcja do zjedzenia oraz rozrzucona galareta). zabrakło odrobiny szacunku dla gości i ich ostrości widzenia. nie polecam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tam miałam wesele rok temu i było wszystko w porządku. Nikt z kręgielni nie próbował wmieszać się w moich gości. Jedzenie ok, filary naprawde w niczym nie przeszkadzają, ponad 100 gości miała naprawde sporo miejsca zarówno przy stolach jak i na parkiecie. Atrakcję stanowią toalety (w pozytywnym znaczeniu oczywiście:)). Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z przedmówczyniami :)
Nasze wesele było rok temu, ale było tak, jak chcieliśmy. Bardzo ładna, jasna sala, dużo dobrego jedzonka, obsługa na wysokim poziomie, a nasi goście do dziś wspominają podświetlone toalety ;)))
Kręgielnia nam nie przeszkadzała. Żałowałam tylko, że nie wykupiliśmy dzieciakom (12 lat) karnetu na bowling zamiast miejsca przy stole, hehe. Kręgle okazały się atrakcyjniejsze niż wesele ciotki;))))
Mieliśmy tylko problem z pokojami. Goście mieli płacić niższą cenę za pokój, a zapłacili zwykłą. Potem wyjaśnialiśmy i na szczęście odzyskali kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pyszotka miała tam wesele napisz do niej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam okazję tam dekorować salę w ubiegłym roku, polecam bo jest bardzo elegancka i przestronna, fotki są na mojej stronce :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze podać adres meilowy podeślę zdjęcia z ubiegłorocznej dekoracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry