Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny sklep! Fachowa obsługa! wątek zamknięty Nawet taki troglodyta mechaniczny jest w stanie dostac to, co potrzebuje a...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, przemiła obsługa, Pan Michał to bardzo...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Fachowa obsługa wątek zamknięty Ja również jak poprzedni opiniodawca od paru lat kupuję u nich części. Zawsze...
~Grzegorz Mackojć
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

JERZY>VOLVO - opinia wątek zamknięty ZOPATRYWAŁEM SIĘ W CZĘŚCI DO WIELU AUT I ZAWSZE WYCHODZĄC Z TEGO SKLEPU...
~JERZY>VOLVO
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

madzia 78 - opinia wątek zamknięty polecam ,polecam..obsługa rewelka,ceny bardzo dobre ,asortyment bardzo dobry
~madzia 78
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

stały klijent wątek zamknięty jestem klijentem od 25lat , zmieniam auta i nadal jestem zadowolony juz z...
~Władysław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Szybko, sprawnie, bez problemu wątek zamknięty Za każdym razem, gdy szukam czegoś nietypowego do swojego auta, to podjeżdżam...
~el_KooBa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

super wątek zamknięty super sprawna obsługa i w dodatku bardzo niskie ceny
~BMW
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

ok wątek zamknięty Polecam bardzo, fajnie by było gdyby było więcej takich sklepów...
~makefas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2011

Rewelka wątek zamknięty Pełna profecha. Jaj czegoś nie ma to i tak jest. A jak nie da rady, to zawsze...
~Disco
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Z usług skepu korzystam od 5 lat, jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi....
~Os
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

Rewelacja wątek zamknięty Polecam naprawdę super obsługa w każdej chwili można zadz dowiedzieć się...
~Klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

Najlepszy sklep z częściami w Gdańsku wątek zamknięty Sklepik rewelacyjny. Zawsze mozna liczyc na fachową pomoc Pana sprzedajacego,...
~PawelK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

Świetny sklep!!! wątek zamknięty Bardzo miła, na wysokim poziomie obsługa, przyjazne ceny, bardzo szeroki...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

Super sklep wątek zamknięty Polecam!! sklep OK, zawsze pomoga doradza!! Super!!
~Klient_VW
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

Najlepszy sklep w Gdańsku wątek zamknięty W każdej sprawie udzielają rzetelnej i pełnej informacji. Jeżeli nie są pewni...
~Paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 września 2008

Opel Astra - tylko tu wątek zamknięty Tylko tutaj znalazłem w dobrej cenie części do Astry F a mam dość specyficzny...
~Oplarz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

Mój ulubiony sklep :) wątek zamknięty Świetna miła obsługa, wręcz niespotykana nigdzie w żadnym innym sklepie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

POLECAM wątek zamknięty Polecam ten sklep bez najmniejszego ALE. Obsluga jest cierpliwa i poradzi...
~kenkra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2008

Super wątek zamknięty Wszystko praktycznie jest, a w razie problemu doradzą :)
~Spec
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry