Widok

Podłoga w salonie

Gdzie znajdę dobrą firmę, która sprzedaje deski podłogowe? potrzebuję do salonu, najlepiej dębowych w jasnym kolorze. Ważne by były dobrego gatunku, póki co jedyna firma jaką mi polecono na innym forum to firma mufloor. Proszę o polecenie jeszcze jakiejś firmy, chcę mieć w czym wybierać, robię generalny remont i jakość wszystkiego ma być porządna, dlatego chcę porównać oferty kilku firm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze o maila to dam znac gdzie ja kupilem.
Kupile razem z montazem - bo pasowala mi cena. (i VAT byl 8% zamiast 23%).
Nie chce tu reklamy robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowni forumowicze, bardzo proszę o podzielenie się swoją opinią w ankiecie dotyczącej wynajmu sprzętu budowlanego: https://goo.gl/forms/NhmZEfyXNNeoHWcT2
Dziękuję serdecznie, liczy się dla mnie każdy głos :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam za wiele takich firm, ale firma MuFloor, którą polecono Ci na innym forum jest bardzo dobra, jak ja wymieniałem podłogi w dwóch pokojach to służyli cenną pomocą a deski podłogowe mają jakościową dobre. W kolorze jasnego dębu będą na pewno coś mieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedzi, po dodatkowych opiniach znajomych z Gdańska kupiłam deski podłogowe z Mu Floor - faktycznie dobra firma, zrobili na mnie dobre wrażenie, szybko udało się załatwić całą sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak cenowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dora...czy masz urzadzenie do utrzymywania odpowiedniej wilgotnosci w mieszkaniu? chodzi mi o gwarancje..bo Mu floor wymaga tego..inaczej ja tracisz..
p.s czy tez kladli ci deski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, deski też mi kładli, a cenowo to w porządku, nie będę tutaj pisać ile wydałam dokładnie, ale mogę powiedzieć, że cena przyzwoita. Mu Floor zajmuje się też montażem desek jeżeli kogoś interesują ich usługi to informuję :) Co do urządzenia do utrzymywania wilgotności to owszem posiadam takie. Z tego co wiem to takie są wymogi utrzymania wilgotności dla wszystkich rodzajów desek drewnianych, wiele firm tego wymaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mówicie, że te deski od Mu Floor warto kupić? Mi też zależy na zrobieniu porządnej podłogi a nie takiej, że za rok juz trzeba bedzie wymieniac... czekam na dalsze komentarze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy jest dąb, bez dwóch zdań. Żadne panele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej sklepów gdzie można takie kupić nie powinno brakować w tak dużym mieście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to prawda. Ja jednak jeśli miałabym się zdecydować to raczej wykonałabym podłogę drewnianą. Na lata.

________
http://dyskusyjneforum.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

do góry