Podo and Beauty

Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Piecewska 35/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawiedziona wątek zamknięty Byłam stałą klientką od kilku dobrych lat. Niestety, kilkakrotnie zdarzyły...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Witam,Jestem zauroczona tym miejscem ,atmosfera panującą wewnątrz, wystrojem,...
~stała klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2015

kompletnie nie polecam! wątek zamknięty Nie dość, że kosmetyczki zmieniają się co chwilę i ceny są bardzo...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Salon super z jednym małym ,,ale,, wątek zamknięty Korzystałam z usług kosmetyczek( sa 2) kilkakrotnie i jestem jak...
~Bessa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Lepiej niz w klinice wątek zamknięty Korzystałam kilkakrotnie z usługi w zakresie pedicures leczniczego i miałam...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

opinia wątek zamknięty Witam, jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego w Central Look. Panie...
~Iwona Habza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

uzasadnienie wątek zamknięty Obsługa jest profesjonalna,podejście ciepłe i miłe.Jakość usług -jestem...
~Anna Kuc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Very nice place wątek zamknięty I'll recommend it for sure to all my friend passing through that area
~Ionut
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Permanent rewelacja!! wątek zamknięty W Central Lokk robiłam makijaż permanentny - brwi, kreska górna i dolna....
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2013

Fryzjer Męski wątek zamknięty Polecam strzyżenie męskie u Pani Moniki .Czad! Wystrój i czystość salonu...
~Greg
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Samoocena wzrosła :) wątek zamknięty Perfekcyjnie i naturalnie wyglądający makijaż permanentny wykonany przez...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Rewelacja wątek zamknięty W tym gabinecie byłam po raz pierwszy i na pewno pojawię się tam ponownie....
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Patrycja - opinia wątek zamknięty witam,robiłam makijaz permanentny brwi u Pani Ali,jestem super...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

REWELACJA! wątek zamknięty Jestem zachwycona salonem. Przemiły personel. Przyjazna atmosfera. Jakość...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry