PodoDerm

Podolodzy Mobilne salony kosmetyczne Wizyty domowe

Gdańsk, Gdyńskich Kosynierów 10/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Profesjonalna obsługa. Pani Karolina wykazała się niesamowitą cierpliwością i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

- opinia wątek zamknięty Pani Karolina przyjeżdżała do mojego taty zająć się jego stopami. Szalenie...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy! wątek zamknięty Pani Karolina jest świetnym specjalistą z naprawdę imponującym mobilnym...
~Patizuzia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Ekspert! wątek zamknięty Wyrozumiała, cierpliwa, uspokajająca i uśmiechnięta. Przez pół roku zwlekałam...
~Agata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

polecam! wątek zamknięty Pani Karolina bardzo mi pomogła, gdy zadzwoniłam do niej późnym wieczorem...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Polecam!! wątek zamknięty Wszystko jak należy, Pani Karolina jest bardzo profesjonalna w tym co robi,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Polecam wątek zamknięty Sprawa nieprzyjemniej (w)kurzajki u dziecka została bardzo sprawnie i...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Karolinie. Od miesięcy borykałam się z powracającą...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Stopa cukrzycowa wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Karolina. Osoba niezwykle...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Karolina jest profesjonalistką w każdym calu! Uwielbiam moje stopy po...
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry