Podolog dla Ciebie

Podolodzy

Gdynia, Wincentego Pola 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota Gąsiorowska - opinia Pani Monika jest przemiłą osobą. Profesjonalna w każdym calu. Bardzo polecam...
~Dorota Gąsiorowska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Magda Sosnicka - opinia Bardzo dobry podolog. Zaliczylam 5 podologow w Gdyni i jest to pierwsza...
~Magda Sosnicka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Wdzięczny pacjent - opinia wątek zamknięty Pani podolog profesjonalnie podchodzi do problemu i do tego sympatyczna....
~Wdzięczny pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Wioletta - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam ten gabinet!!! Mam bardzo duży problem z suchością skóry,...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Super bardzo polecam Pani miła i z dużą wiedzą a ja wreszcie bez bólu
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna Pani Monika, bardzo mi pomogła z odciskiem, który...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Emeryt - opinia wątek zamknięty Do wizyty u pani Moniki skłoniły mnie problemy ze stopami (bóle),...
~Emeryt
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Arek - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Duża wiedza Pani Moniki, którą chętnie się dzieli z...
~Arek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

Ala - opinia wątek zamknięty Od dłuższego czasu borykałam się z bólem z powodu wrastających paznokci. W...
~Ala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

Seba - opinia wątek zamknięty Super gabinet. Profesjonalna obsługa i przystępne ceny. Gorąco polecam!
~Seba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

Wojciech - opinia wątek zamknięty Kilka dni temu skorzystałem z usług Pani podolog. Salon niedawno otwarty....
~Wojciech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Lucyna - opinia wątek zamknięty Otrzymalam profesjonalną i fachową pomoc. Terapia szybka i bardzo skuteczna....
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uzyskałam fachową pomoc. Serdecznie polecam.
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Obsługa profesjonalna ,polecam w 100 procentach
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

Krystyna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.
~Krystyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

Bogdan - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam.
~Bogdan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Mariola - opinia wątek zamknięty Tak trzymać. Super obsługa. Polecam
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Pani podolog jest osobą bardzo miłą i kompetentną. W czasie wizyty...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, miła obsługa klienta, wszystkie informacje jasno...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry