Widok

Podróż SKM Trójmiasto ...

Dzisiaj tuż przed południem postanowiłem wybrać się z Gdyni do Gdańska SKM. Okazuje się że kolejki ,które dawniej kursowały co 7 min. dzisiaj w czasie pandemii wirusa kursują ... co 50 min.!!! Na peronie słyszę, iż w pociągu należy zachować odległość bezpieczną a miejsca siedzące zajmować co drugie. Gdy wsiadłem do wagonu ze zdziwieniem zauważyłem tłok podróżnych, pasażerowie stoją jeden przy drugim , miejsca siedzące są wszystkie zajęte . Później dziwimy się ,że liczba zachorowań na wirusa nie zmniejsza się.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

O dziwo, w porannych i popołudniowych godzinach szczytu tłoku nie ma... Jeżdżę od kilku dni i jestem mile zaskoczona dostępnością miejsc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie boicie się tego okropniastego wirusa czyhającego między stacją Gdańsk Główny a Gdynia Chylonia? (Dalej jest już czysto) Jesteście bohaterami. Chyba zagram wam piosenkę lub zrobię inny "czelencz" na balkonie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
brawo ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteś zwykłym cynikiem i pyszałkiem. Myślę, że Twoja nadmierna wiara we własną wartość i możliwości, a także wyniosłość zostanie odpowiednio skorygowana. Jeżeli nie przez ludzi, to przez naturę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry