Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wakacje samotnej matki i dziecka Możecie coś polecić? Dziecko 5 lat. Chce zabrać gdzieś syna i nie mam pomysłu ;)
Mimii
12

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Fantasy Travel - proszę o opinie Czy ktoś był na nartach z biurem Fantasy Travel? Czy warto jechać z nimi?
~xyz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Wyjazd na ferie - domki drewniane - możecie coś polecić? Witam, Szukam jakiegoś fajnego miejsca na wyjazd podczas ferii zimowych....
~ruda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Samotny rodzic, wspólne ferie zimowe 2016 wątek zamknięty Witam, Znajdzie sie samotny rodzic z dziecmi w wieku ok 8-11 lat, chetny...
~mama 37
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Apartament z jacuzzi - gdzie? Witam, Czy ktoś może zna hotel z pokojem/apartamentem z wanną lub jacuzzi...
~HELLP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Rozkład PKM na phonie Jaka aplikacja mobilna z rozkładem jazdy PKM-ki? Próbowałem na "jakdojade",...
~Yourek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Tui vs Rainbowtours Czy moze ktos mi tu wytlumaczyc dlaczego jest tak ogromna roznica cenowa ?...
~MarcinW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Kaszuby z dzieckiem jesień Czy ma ktoś namiary na domek/ pokój/mieszanie - pobyt z dzieckiem na...
~ja
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Gdzie na mazury? wątek zamknięty hej chcemy w tym roku wybrać się z mężem i 4latką ma Mazury. Nie ma to być...
mamazosi
25

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Paryż może Rzym - ktoś dołączy? wątek zamknięty Witam, planuję wyjechać na tygodniowy urlop do Paryża lub Rzymu. Wycieczka z...
~Eryk48
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Wyjazd na Święta Czy ktos ma namiary na jakiś np. pensjonat gdzie można wyjechać na Świeta...
~BarbaraS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Jura krakowsko-częstochowska witam, ktoś był tydzien na urlopie w jurze krakowsko-częstochowskiej bez...
~podróżniczka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Toscania Witam poprosiłabym o podpowiedż co warto oprócz wieży zobaczyć w 4 dni w...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Wózek typu parasolka do samolotu - pytanie. Witam. chciałabym zapytac się osób, ktore leciały Wizzarem. Jak liczony jest...
Rauma7
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

przygotowanie auta na wyjazd Pod koniec sierpnia wybieramy się do znajomych mieszkających w okolicach...
~Mantis
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Islandia na weekend Wizzaire-em Byl juz moze ktos na takim wypadzie od piatku do poniedzialku? Jak tak to...
~Turysta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Wakacje - Kaszuby - gdzie? wątek zamknięty Wakacje coraz bliżej i pora poszukać czegoś na wyjazd. Pierwszy raz chcemy...
Kami1234
48

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Kraków - Gdańsk PolskiBus czy TLK? Tak jak w temacie. Czym lepiej jechać polskim busem czy tlk z kuszetkami?...
~Ja
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Szukam domku na Kaszubach blisko jeziora od 31.07 Witam szukam domku na Kaszubach od 31.07 na około 4 dni jak najbliżej jeziora...
~Marti
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Ustka Gdzie wybrać sie na wakacje z dzieckiem w Ustce? Macie jakieś pomysły?
~leokadia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry