Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alhambra (Hiszpania) - zakup biletów przez internet. Hej. Czy ktoś z Was był w La Alhambra de Granada w Hiszpanii i może...
~enami
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Urlop we Włoszech Czy ktoś był może ostatnio we Włoszech z dzieckiem? Wybieramy się na urlop i...
~andzia
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Wakacje okolice Wrocławia Witam Szukam domku nad jeziorem , pensjonatu, ośrodka wypoczynkowego z...
tatajuli
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

asienkaj
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Polećcie jakieś gospodarstwo agroturystyczne lub ośrodek, proszę! Szukałam już podobnych tematów ale znajdowałam takie sprzed kilku lat i bez...
~ererer
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Nocleg w Londynie - gdzie za rozsądną cenę? Latacie dziewczyny na wyspy, gdzie w Londynie można przenocować za rozsądną...
MamaAneczka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Dwie Doliny, nocleg Wierchomla - proszę o opinie Hej, znajomi namawiają mnie na wyjazd do Dwóch Dolin (Muszyna-Wierchomla), z...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Fajne noclegi Rewa - polećcie Witam, może macie jakiś fajny namiar. Szukam domków, mniejszych bądz...
MajowaMaja
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Hotel na Pomorzu (sauna i siłownia)? Polećcie mi proszę ładny hotel na Pomorzu, który miałby siłownie i łaźnię...
~ppj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Narty w Andorze - pytania Chcialbym sie dowiedziec gdzie sa lepsze trasy w Vallnord y Grandvalira, co...
~Martín
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Grecja 2015 - polećcie jakiś hotel Czy moze mi ktos polecic jakis fajny hotel w Grecji na wyspach za rozsadna...
~ala
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Pomysł na wyjazd Chciałabym pojechać gdzieś z moim lubym, zrobić sobie taką 1-dniową wycieczkę...
ciachozkremem
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Którą wycieczkę wybrać? Paryż Pomóżcie bo rainbow mimo wszystko sprawdzone , a to drugie to oferta niby...
~miki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Podróż z dzieckiem Ryanair Witam lecę z dwójką moich maluchów liniami Ryanair zawsze latałam wizzem Są...
gosia24
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Czerwiec nad morzem bądź kaszuby, dla dzieci gdzie? Co możecie polecić na wyjazd na 3-7dni z dziećmi 3lata chłopiec i 4miesięczne...
~lipunia
12

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Kto leci z Gdańska do Doncaster? lece pierwszy raz i troche mnie to przeraza :(
~lili
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Caretta Beach Resort Zakynthos Grecja - proszę o opinie Szukam informacji o tym hotelu. Szczególnie interesuje mnie w jakiej części...
~Edek z krainy kredek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Jakie fajne miejsca możecie polecić... Witam wszystkie mamy. Szukam jakiegos nowego, ale fajnego miejsca na...
~Asia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

z dwulatkiem w gory Czy macie godne polecenia miejsca w górach, gdzie można by się wybrać w...
~agnezia
40

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

internet bezprzewodowy w Rzymie Dzień dobry. Ze wzgledu na powstałą sytuację życiową będę musiał na pewien...
marcelek40
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry