Signum temporis, to nie tylko znak upływającego czasu (tak patrzą przede wszystkim Seniorzy rozpamiętując lata swej młodości), ale i początek "nowego otwarcia" dla tych, którzy nieco przyżółkłą metrykę schowali głęboko w domowych archiwach.
Wracam do pasji sprzed lat, patrząc przed siebie, lecz dziś już w pełni świadomie, chcąc najpierw poznać postawy, których niegdyś nie posiadłem i działałem na zasadzie "jakoś to będzie".. Te słowa kreślę po wspaniale prowadzonym przez p. Katarzynę Maczyszyn, kursie " Podstaw fotografowania"...Świetna, profesjonalna Nauczycielka, empatyczna Prezenterka + ogrom wiadomości + miłe towarzystwo + warsztaty...Z tego skorzystałem w stopniu, jaki zweryfikuje praktyka, lecz już dziś mogę polecić każdemu z Czytelników tej opinii....Każdemu, kto chce zdobyć wiedzę w tej dziedzinie, rekomenduję udział w szkoleniu prowadzonym przez Katarzynę. Kasia bowiem, to nie tylko znakomity fachowiec teoretyk i praktyk w zakresie Fotografii, ale także bardzo dobry Wykładowca, potrafiący przekazać wiedzę Słuchaczowi w przedziale wieku 16-99 a na dodatek, bezpośrednia i niezwykle sympatyczna Przedstawicielka Płci Pięknej.