Widok

Podwieszany sufit warto??

Remont zbliża się u mnie wielkimi krokami. I zastanawiam się nad podwieszanym sufitem w salonie. Tyle tylko że widziałam go jedynie raz u znajomych. I zapadł mi w pamięć. A teraz szukam pomysłów i przede wszystkim zdjęć jak to mogłoby wyglądać. Macie może jakieś?? Albo wiecie gdzie je znaleźć??
No i czy to się sprawdza?? Czy nie ma jakiś "skutków ubocznych" zrobienia takiego sufitu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Skutków ubocznych" brak. Część osób uważa, że sufit zmniejsza pomieszczenie. Osobiście sie z tym nie zgadzam. Wystarczy dopasować odpowiedni i pomieszczenie sie nie zmniejszy, a zwiększy. co do pomysłów na aranżacje polecam blog pana Adama wykonującego remonty na terenie Trójmiasta - http://adamremontuje.blogspot.com/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaprsaszam doradzę mariuszspuw.remontuj.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest cała masa skutków ubocznych..... Boze swiety co za ludzie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są skutki uboczne. Zmniejsza się kubatura użytkowa pomieszczenia - mniej powietrza dla ludzi. Moim zdaniem nie warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry