Zacząłem kurs dość dawno bo 28 lutego. Wykłady teoretyczne w dobrej atmosferze prowadzone przez Marka super wykładowca. Jazdy zrobiłem z Wojtkiem Gałką niestety trwało to bardzo długo częste odwoływanie jazd bez uprzedzenia mnie, dowiadywałem się gdy czekałem na parkingu już pod poldkiem. Jeżdźiłem np 5 godzin w tygodniu i potem około 2 tygodnie przerwy i tak cały czas. Jazdy zacząłem w marcu a z kończyłem dopiero 20 czerwca. Zamiast godziny często to było 45-50 min a zamiast 2 1h 30 min - 1h 40 min. Egzamin teoretyczny bez żadnych problemów zdany za pierwszym razem. Z praktycznym było już więcej problemów pomiędzy egzaminami jeżdźiłem z Piotrkiem Jerczekiem i to jemu należą się największe podziękowania jeżdżąc z nim pomiędzy egzaminami nauczyłem się więcej niż z Wojtkiem Gałą przez "30" h. Piotr bardzo cierpliwy instruktor wszystko dokładnie potrafi pokazać i wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Podkreśla na co zwrócić największa uwagę i to głównie dzięki jego nauce dziś zdałem egzamin mimo że za 3 razem to tak duże podziękowania dla Piotrka ! Polecam tego instruktora wszystkim! Najlepszy instruktor w Poldku :) nie polecam Wojtka Gałki, nerwowy mało cierpliwy, nie