Widok

Podziękowania dla Pana Bogdana

Profesjonalizm pod każdym względem.
Już samo zapisanie się do szkoły i załatwienie spraw formalnych u przesympatycznej Pani Ani daje do zrozumienia że dokonało się trafnego wyboru szkoły. Przemiła atmosfera i zaangażowanie całej firmy w zrobieniu z kursanta dobrego kierowcy daje niesamowitą motywację i chęć do działania.
A co do przygotowania praktycznego:
Pan Bogdan to niesamowity instruktor, który z niewyobrażalnym spokojem i cierpliwością potrafi w najprostszy sposób przekazać wszelkie tajniki i zasady obsługi samochodu - jednym słowem nauczyciel na medal :)
Panie Bogdanie sprawił Pan że pokochałam jazdę samochodem mimo że wcześniej nigdy nie widziałam się w roli kierowcy a co więcej nie chciałam nawet robić prawa jazdy ;)
Dziękuję raz jeszcze!
A dla wszystkich czytających te opinie i poszukujących szkoły mówię: Nie zastanawiajcie się dłużej tylko dzwońcie do Pani Ani z Sorriso i czerpcie przyjemność z prowadzenia samochodu. Bo nie sztuką jest zdać egzamin i bać się później wyjechać na drogę, sztuką jest po zdanym egzaminie (oczywiście z pełnym zachowaniem czujności i ostrożności;)) z przyjemnością wsiąść za kierownicę jako kierowca:) - a ta szkoła wam to umożliwi :)

Basia
Moja ocena
Sorriso Nauka Jazdy kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Basiu dziękujemy za bardzo ciepłe słowa, cieszy nas, że pomogliśmy Ci zrobić z siebie dobrego kierowcę :)
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry