Na terapie u Pani Agnieszki uczęszczam od kwietnia 2015. Na wstępie: polecam tego psychologa z całego serca! Jest fachowcem z szeroka wiedza i doświadczeniem. Jako osoba jest bardzo serdeczna, ciepła i ma duzo pozytywnej energii w oczach :) Każda moja wizyta kończy sie zdecydowanie lepszym samopoczuciem, powrotem sił psychicznych i fizycznych. Po prostu "było mi lepiej" :) Pani Agnieszka pomaga mi uwierzyć w siebie, dbać o siebie i łapać z życia to co dla mnie dobre i ważne. Wcześniej korzystałam z pomocy kilku innych psychologów i psychiatrów, efekty były rożne, sposób prowadzenia spotkań tez często odbiegał od moich potrzeb. Przy Pani Agnieszce czuje sie bardzo dobrze, jestem soba. To, co jest wg mnie istotne, to fakt, ze osoba która trafia do tego gabinetu nie czuje sie jak klient tylko jak człowiek, któremu psycholog ma szanse i chce pomoc. Warto dać ta szanse tej terapeutce i sobie samemu :) Polecam Panią Agnieszkę wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie, czuć sie lepiej, wyjsć z problemowych sytuacji, a nie wiedza jak albo czuja sie przegrani kolejnymi porażkami. Dziękuje Pani Agnieszko i walczymy dalej! ;)