Widok

Podziekowanie dla instruktora Pana Andrzeja Kupczaka

Elka School to bardzo dobra szkoła jazdy w Trójmieście. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkoleń teoretycznych i praktycznych. Przyszły uczestniku ruchu drogowego, jeśli chcesz być KIEROWCĄ, a nie tylko posiadaczem prawa jazdy zgłoś się do Elki School i poproś w szkole o Pana Andrzeja Kupczaka. Z ręką na sercu polecam jako instruktora Pana Andrzeja, który był moim 3-cim instruktorem, ale najlepszym pod jakiego naukę mogłam trafić. Stoicki spokój, optymizm, ogromna wiedza, niezwykle precyzyjne opanowanie na drodze - oto cechy Pana Andrzeja. Konkretne rady, szczegółowa analiza przebytej drogi, przytaczane liczne warianty tego co może wydarzyć się na drodze, nauczyły mnie jeździć MYŚLĄC. Pan Andrzej w prosty sposób wyłożył mi, że jazda samochodem to przewidywanie, analizowanie i odpowiednie reagowanie na drodze. Jazda z Panem Andrzejem, to była nauka i ciężka praca jak naprawdę należy jeździć samochodem a nie tylko nauka jak zdać egzamin. Panie Andrzeju dziękuję za te wszystkie przejeżdżone godziny, zawsze będę Pana wspominać z uśmiechem na twarzy, do zobaczenia na drodze!
Moja ocena
Elka School B,BE,C,CE kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry