Widok
Pogotowie
Jeżeli masz jakiś problem, to lepiej od razu udaj się do innego szpitala. Wizyta na pogotowiu w SMW to tylko strata czasu. Bardzo niemiły personel. Zero profesjonalizmu. Obydwie moje koleżanki (1. silne bóle w podbrzuszu, 2. silne bóle głowy spowodowane uderzeniem) nie uzyskały pomocy.
Moja ocena
obsługa: 1
jakość usług: 1
wyposażenie: 3
czas oczekiwania: 1
ocena ogólna: 1
1.4
* maksymalna ocena 6