Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna Rokosz-Starczewska - ocena nowy temat Trafiłam na SOR 8 marca 2924r.o 19.30 Cała wizyta, badania, w tym...
~Grażyna Rokosz-Starczewska
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 kwietnia 2024

Tomasz Kloskowski - ocena nowy temat Niesamowita placówka. Profesjonalna, życzliwa i uśmiechnięta obsługa....
~Tomasz Kloskowski
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Anka - ocena nowy temat Ginekologia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu personelu. Sam szpital...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Halina Sąsiadek - ocena nowy temat badanie EKG i kolonoskopia,
~Halina Sąsiadek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Aleksandra - ocena nowy temat Porodówka to jakaś kpina. Personel opieszały, pozbawiony empatii,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Alicja - ocena nowy temat W dniu 05/06.04.24 na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, zespół Panów pełniący...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 kwietnia 2024

Marta - ocena nowy temat Mój Tata był tam pacjentem. Ogólnie jest bałagan organizacyjny, opieka...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 31 marca 2024

Jarosław R Zaspa - ocena nowy temat Szpital oceniłem na portalu trójmiasto.pl Proszę podpowiedzieć gdzie jeszcze...
~Jarosław R Zaspa
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Agnieszka Klein - ocena nowy temat Kilka dni temu miałam operację usunięcia tarczycy. Dziękuję całemu...
~Agnieszka Klein
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

sabina - ocena nowy temat Mój pobyt w oddziale odbieram jako owocny. Otaczał mnie profesjonalny...
~sabina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

Jacek - ocena nowy temat Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowania Panu lekarzowi Jackowi Stefaniuk,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Magda - ocena nowy temat Omijajcie szerokim łukiem
~Magda
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Halina - ocena nowy temat bardzo dziękuję pani dr Agnieszce Różańskiejlekarz w poradni POZ na...
~Halina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Grzegorz - ocena Trafiłem tam dwa razy w przeciągu 3 miesięcy z różnymi problemami. W obu...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Kaśka, babcia Kubusia - ocena Personel szpitala-sala porodowa, jestem bardzo mile zaskoczona. Panie położne...
~Kaśka, babcia Kubusia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Pacjent - ocena Nie zgodzę się z wcześniejszymi opiniami. Lekarze bardzo kompetentni i...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Joanna Wiloch - ocena Miałam wykonane badanie kolonoskopii w znieczuleniu. Od pierwszego kontaktu w...
~Joanna Wiloch
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

pacjent - ocena Właśnie wróciłem do domu po kolonoskopii i gastroskopii - pakiecik :) w...
~pacjent
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Joanna Zaleska - ocena Pragnę podziękować lekarzom i personel owi pielęgniarskiemu z oddziału...
~Joanna Zaleska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 lutego 2024

Małgorzata - ocena Byłam pacjentką oddziału neurologii.Wspanialy personel,wszystkie Panie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2701

postów

1911

wątków

do góry