Pokoje u Gabrysi

Kwatery, pokoje gościnne

Gdynia, Mikołaja Kopernika 100

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pobytu, pokój był zgodny z opisem, wygodny i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty każdemu polecam pokoje u Gabrysi!!! Bardzo przyjemne miejsce, wspaniała...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim osobom chcącym wypocząć w kameralnej dzielnicy...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 listopada 2019

Wynajem pokoju - apartament wątek zamknięty Co roku jestem w tym samym miejscu, bardzo dobra lokalizacja, pokoje czyste,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Polecam to ustronne miejsce wątek zamknięty Pokoje jak i główna lokalizacja w bardzo dobrym miejscu, czysto, blisko...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Polecam! wątek zamknięty bardzo polecam!!! bardzo dobra lokalizacja super miejsce bardzo gorąco...
~Stanley
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam, super miejsce, bardzo fajna lokalizacja do plaży...
~Stanley
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Turysta z Płocka wątek zamknięty Super miejsce bardzo mili własciciele bardzo gorąco polecam !
~Płock
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

polecam wątek zamknięty A ja ogólnie jestem zadowolona, miła atmosfera, fajny pokój i wszędzie blisko...
~anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

zignorowanie klienta wątek zamknięty Nie polecam tego miejsca. Zarezerwowałam koleżance pokój z łazienką / osobną...
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry