Widok

Pokojowy/pracownik służby pięter

Witam, chciałbym dowiedzieć się jakie zarobki są na tym stanowisku dla osób bez doświadczenia tzn. Pracowałem wcześniej w gastro więc pracy się nie boje, ale nie wiem czego się spodziewać. Jaką podać kwotę na rozmowie o pracę by po pierwsze nie odstraszyć a po drugie nie wyjść na desperata. Czy zawsze jest stawka godzinowa czy może za ilość sprzątniętych pokoi?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca jest dosyć ciężka, szczególnie, że w dobie pandemii pozwalniano dużo osób i na osobę zlw housekeepingu dużo obowiązków spadło, które wykonywały inne osoby. Często jest tak, że nie wyrobisz wszystkiego co na dany dzień jest zaplanowane. Np. gdy dostajesz listę na dany dzień + telefon słóżbowy i Ci dzwonią co chwilę to presja jest ogromna szczególnie w dużych horelach l, które te 5* mają. A płaca minimalna krajowa niespółmiernw wynagrodzenie do ogromu obowiązków i presji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

do góry