Widok

Wypożyczalnia samochodów-wasze doświadczenia z takiej pracy?

Witam wszystkich. Czy ktoś z was pracował w wypożyczalni samochodów i może podzielić się doświadczeniami? Zaczynam rozważać możliwość takiej pracy,szczególnie sezon wakacyjny wydaje się być bardzo atrakcyjny ale mam kilka wątpliwości - jestem w tym kompletnie zielony.

Czy jest to praca mocno stresująca? i jak dokładniej wygląda podstawianie samochodu do klienta? Każda wasza uwaga odnośnie takiej pracy będzie dla mnie cenna.Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferty które widziałem, to było tylko podstawienie samochodu i powrót na własną rękę. Jak nie masz drugiej osoby z samochodem co pod ciebie podjedzie (tylko przy takiej opcji już do tego biznesu dopłacisz, jeśli to nie będzie po drodze) to ciekawe czym będziesz wracał w różnych godzinach w tym nocnych z jakiegoś zadupia? Do d... taka praca, pojedziesz gdzieś na zadupie i pół dnia, lub nocy będziesz wracał komunikacją miejską w rejonach, gdzie autobus jeździ 4razy na dobę, jeszcze weź pod uwagę jak będzie deszcz, stawki też w żaden sposób nie są atrakcyjne. Jeszcze te języki obce, życzę powodzenia dogadania się Francuzem mówiący łamanym niedbałym angielskim i wytłumaczenie mu, że samochód trzeba zatankować (szczególnie podczas odbioru samochodu od kogoś)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan nade mną ma rację. Kolega tak pracował pare lat temu w firmie na P, jechał kilkaset km żeby podstawić samochód, później wracał autobusem/pociągiem, czasem czekał 4 godziny na dworcu i od razu po powrocie znowu musiał gdzieś jechać. Wychodził wcześnie rano i nigdy nie wiedział o której wróci do domu. Po odstawieniu samochodu miał do załatwienia milion formalności, wypisywanie, skanowanie i drukowanie (oczywiście na swój koszt). Dyspozycyjność 24h/7 dni w tygodniu bez żadnych ograniczeń czasu pracy za ok 1600-1900 netto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mestenzę znam. Mieliśmy od nich samochód, wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy. Mieli to auto, na którym nam zależało. Szybko ogarnięte, bez komplikacji, tak, jak chcieliśmy. Tam macie różne modele pojazdów - w moim przypadku był to Cadillac. Korzystanie z niego naprawdę było przyjemnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę że na pierwszy punkt trzeba mieć po prostu gadane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spróbuj może skontaktować się z wypożyczalnią Premium Rental w Gdańsku, mają kilka luksusowych aut w swojej flocie więc może pod kątem twojego ślubu jakieś auto będzie dostępne i będziesz mógł coś sensownego dla siebie tam wybrać. Ogólnie oferta, z której warto skorzystać, bo sama firma ma naprawdę świetne auta, wszystkie technicznie oczywiście na tip top.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nie mogę narzekać http://creativeact.pl/czy-wynajmowanie-samochodu-moze-byc-oplacalne/ tanio i auta bardzo zadbane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coraz więcej wypożyczalni działa na zasadzie carshareingu. To dobry sposób na to, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy i cieszyć się autem w tym momencie, gdy potrzebujemy. Polega to na tym, że osoby prywatne udostępniają swoje pojazdy, a inne osoby je wypożyczają. Oni zarabiają, a my mamy niższe ceny za dobę. W wypożyczalni https://beep.rent/ ceny zaczynają się od 49 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry