Widok

Polbank

Witam,

Czy ktoś z was ma do czynienia z tym bankiem? Ja dostałem najkorzystniejszą ofertę w tym banku na zakup mieszkania. Jednak wacham sie z powodu umowy.

Otóz kuszą oni promocjami, ale większość z nich jest zawarta w regulaminie a nie w umowie. A jak wiadomo Bank regulamin może sobie dowolnie zmieniać. Jedyne co mamy ważne w umowie to to, że marża wynosi 1,2 i że nie pobierają prowizji. Natomiast przewalutowanie 0 zł jest w regulaminie, za całkowitą/częśćową spłate biorą 1 % ale to są tylko zapisy w regulaminie.

Napiszcie mi jak macie pobobne zapisy w umowach. Powtarzam umowach, bo to co dostajemy dodatkowo do umowy to regulamin, który można zmienić.

Bede wdzieczny za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kredyt na kieszkanie to tylko w banku GE maney albo milenium-reszty nie polecam ale to jest tylko moje zdanie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do kredytu to niestety nie pomoge my mamy tylko konto my jestesmy zadowoleni

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

w celu dobrania odpowiedniego kredytu zapraszam na spotkanie. Tylko najoptymalniejsze dla klientów oferty banków. Kontakt na adres e-mail tomasz.buszman@awd.pl. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie Polbank ma jedną z najlepszych ofert na rynku czyli: 0% prowizji, niskie oprocentowanie,brak ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, dodatkowo przy wyliczaniu zdolności kredytowej nie stosuje rekomendacji S dzieki temu jest możliwość uzyskania kredytu w CHF przy niewielkich dochodach. (Niestety jezeli chodzi o opłate dotyczaca przewalutowania moze ona zostac wprowadzona)
Piotr Flis Expander
piotr.flis@expander.pl
695-594-180
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za info. Ja juz podpisałem umowe z Polbankiem i póki co jestem zadowolony.

tchus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

do góry