POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dla mnie najlepsi! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, wykłady prowadzone ciekawie. Pan Jacek świetnie...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Polecam każdemu, kto chce stać się prawdziwym kierowcą. wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Gdańsku! Punktualni i profesjonalni instruktorzy. Gorąco...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

świetny ośrodek szkolenia, NAJELPSZY INSTRUKTOR PAN TADEUSZ PACZEK wątek zamknięty Własnie ukonczylam kurs, polecam wszytkim bardzo serdecznie, zajecia...
~Stellaa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2009

Rewelacja! wątek zamknięty Rewelacja! Z całego serca polecam. :) Atmosfera prześwietna, ludzie najlepsi....
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Zostałem doskonale przygotowany do egzaminu wątek zamknięty Przyjazna i bezstresowa atmosfera, cierpliwi i sympatyczni instruktorzy,...
~Aleks
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia. Jeśli jeszcze raz miałabym robić kurs prawa jazdy,...
~J.M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Najwyższy poziom. wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie: świetni instruktorzy (miałam jazdy z kilkoma...
~Zuza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego. wątek zamknięty Świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego. Wykłady...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!!! wątek zamknięty Dziękuję Panu Adamowi, z którym przejeździłem wiele godzin i które nie poszły...
~Filip J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Po nauce w Poldku zdanie egzaminu to drobnostka. wątek zamknięty Proste i profesjonalne wykłady teoretyczne, szybko ukończony kurs, dokładne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Najlepsza szkoła nauki jazdy wątek zamknięty Po kilku wykupionych godzinach od razu nauczyłam się rzeczy, które wcześniej...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Doskonałe przygotowanie do egzaminu wątek zamknięty Profesjonalne podejście do kursanta. Doskonałe przekazanie wiedzy na temat...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Po co tracić czas, skoro można od razu uczyć się u najlepszych! wątek zamknięty Miałam okazję porównywać, w ramach wymiany uwag, z koleżankami i kolegami...
~Wiola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Szkoła na 6 + !! wątek zamknięty Zawsze sądzilam, że nie nadaję się na kierowcę i trzeba mnie bardziej wsadzić...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Fachowe i rzetelne podejście do kursanta. wątek zamknięty Instruktor pan Jacek to bardzo fajny, cierpliwy facet, prawdziwy instruktor z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Fantastyczna szkoła! wątek zamknięty Super szkoła, bardzo mila, bezstresowa atmosfera. Instruktorzy znają się na...
~Gabi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Idealne przygotowanie do egzaminu. wątek zamknięty Teoria nauczana fajnie i w przyjemny sposób . Jazdy miałem z instruktorem...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Bardzo dobra szkoła jazdy! wątek zamknięty Wykłady z zasad ruchu drogowego i pierwszej pomocy przygotowane...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Polecam w 100 % nauczanie w tej szkole!!! wątek zamknięty Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z kursantów. Wykłady...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Poldek – najlepszy ośrodek szkolenia! wątek zamknięty Profesjonalne przygotowanie do egzaminu, bardzo miła i wesoła atmosfera w...
~M.K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
677

postów

662

wątków

do góry