Pole dance
~pole
89.71.79.*
(10 lat temu) 8 lutego 2016 o 07:44
hey kobietki ;) szukam osoby która byłaby chętna zapisać się ze mną na zajęcia pole dance w Gdyni, poziom 0 gdyż chcę zacząć dopiero przygodę z tym sportem ;) jeśli jesteś chętna zostaw meila napewno napiszę ;)
0
0